Tyson Fury, 3,7 milyon Instagram takipçisine Salı günü olumlu bir mesaj verirken boks hakkında konuşmayı da ihmal etmedi.

Fury günlük antrenmanları hakkında detaylar sundu, COVID-19 salgını sırasında hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendisi iyi hazırlamaya çalıştığını belirtti.

“Bu antrenmanları sabahları kesinlikle seviyorum,” dedi Fury nefesimi iyi kontrol ettim ve her şeyin içinden geçtim. Bu antrenmanlar, beni her gün motive ediyor. Şu anda günde dört kez yapıyorum. Üzgünüm, zor. Sabah çalışmaları, ardından kardiyo, ardından ağırlıklar ve ardından kardiyo gelir. Kesinlikle iyi çalışıyorum. Ringe döndüğümde Deontay Wilder’ın yüzünü tekrar parçalamak için sabırsızlanıyorum. ”

Yenilgisiz Fury, koronavirüsüne rağmen bu maça bağlı kalarak Wilder ile üçüncü maçını yapmaya kararlı.

Üçüncü maçın başlangıçta 20 Temmuz’da Las Vegas’taki MGM Grand Garden Arena’da gerçekleşmesi gerekiyordu, ancak boks işi Mart ortasında durdurulduktan hemen sonra 3 Ekim için geçici olarak yeniden planlandı. Organizatör Bob Arum geçtiğimiz günlerde Fury-Wilder III’ün Kasım veya Aralık aylarında gerçekleşebileceğini söyledi.

Bu arada, Fury (30-0-1, 21 KO) bu salgın sırasında formda kalmak için elinden geleni yapıyor.

Fury İnstagramdan konuşmaya devam etti “Yarın hepinizi göreceğiz,” dedi. Harika, güvenli bir gün geçirin. Boşver. Kendine iyi bak. Tanrı kutsasın. Pozitif kal. En önemli şey, hatırlayın, bu ay ‘akıl sağlığı’ ayı. Pozitif kal.”