Deontay Wilder görünüşe göre Tyson Fury ile üçüncü bir maçın olmayacağını anladı. Ancak herşeye rağmen 2021 yılının ilk çeyreğinde rakip bularak maç yapmayı planlıyor.

The Last Stand Podcast’te Brian Custer ile bir saatlik bir röportajda Wilder, “Ringde kiminle karşılaşırsam, bunun bir amacı olacağını bilin,” dedi. “Eylül ayından beri antrenman yapıyorum. Benim için işler durmadı. Eğitim benim için durmadı.”

“Beni Ocak ayının ilk haftasında ya da Şubat başlarında tekrar ringde görebilirsiniz. Şimdi rakiplere bakıyoruz. Yerimde oturup o korkağı (Tyson Fury) bekleyemeyeceğim. Ringe geri dönmeliyiz. Ringe geri adım atmamı dört gözle bekleyen birçok hayranım var. Yapacağımız şey bu. Şimdi rakip arıyoruz ve eğitime devam ediyoruz. “

Wilder, “Dillian Whyte, Dillian Whyte’ı ve Dillian Whyte’ı istiyorum” diye ısrar etti. Ahbap bana takıntılı. Beraber takılmışız ve kötü bir ayrılık yaşamışız gibi davranıyor ve beni unutamıyor. Belki de güzel bir a.. vardı” dedi.

Wilder “Listemde pek çok boksör var. Telefon çaldığında, o aramayı kabul et. Sadece bu fırsatı kabul edin ” dedi.

2 YORUMLAR

  1. Bu adamı artık kimse kaile almaz, WBC kemerinin hatırına buna ilgi gösteriliyordu.
    Tyson Fury ile yaptığı maçlar sonunda gördük ki, amiane tabirle, takke düştü kel göründü dedigimiz deyimi Wilder için söylersek cuk oturur..
    Fury’ye kadar yaptigi tüm maclar Ortiz maçını yine biraz ayrı tutuyorum hepsi balon ve sıradan maçlardı..
    Bu adam.bundan sonra ancak bar fedailiği yapar…