23.1 C
New York kenti
Pazar, Ocak 17, 2021
Ana Sayfa Boks Haberleri Daniel Dubois Gözünü Hastanede Açtı!

Daniel Dubois Gözünü Hastanede Açtı!

Frank Warren’a göre Daniel Dubois, Joe Joyce’ye karşı kaybetmesine rağmen geri dönüş yapabilir. Ancak yenilgiden ders çıkarması gerekiyor.

23 yaşındaki Dubois maçı kaybettikten sonra gecenin çoğunu Londra’nın merkezindeki Moorfields Göz Hastanesinde geçirdi ve burada kırık bir kemik ve sinir hasarı olduğu keşfedildi. Ameliyat gerekip gerekmediğini öğrenmek için Pazartesi günü bir uzmanla görüşülecek.

Warren, “Aldığı son yumruk sinirine denk geldi ve hasar oluştu, odaklanamadı ve göremedi,” dedi. “Zaten diz çökmeseydi sonraki raunt bırakmak zorunda kalacaktı.”

“Onun için dünyanın sonu değil. Onun aldığı korkunç bir hasar. O maçtan ders çıkarmazsa, asla öğrenemeyecek.” “

“Orada hiç yapmadığı kafa hareketiydi. Yine de memnun olduğum bir şey, Joyce’un onu gerçekten iyi yakalamasıydı ve çenesinde sorun yok.”

Warren, Joyce’u Oleksandr Usyk ile boş WBO kemeri için mücadele etmesini istiyor, Dubois ile bir rövanş maçı asla olmayabilir.

“Mükemmel bir dövüştü. Biraz şans olursa gelecek yıl rövanş yapabiliriz. Gözü düzeldikten sonra Daniel’e birkaç maç ayarlarız ve Joe’nin neler yaptığına bakarız. “

Most Popular

Canelo Alvarez, Avni Yıldırım Maçı İçin Matchroom İle Anlaştı

Canelo Alvarez, 27 Şubat 2021 tarihinde DAZN tarafından yayınlanacak maçta WBC kemerini Avni Yıldırım'a karşı savunmak için Matchroom Boxing ile anlaşma yaptı.

Eddie Hearn: Joshua Vs Fury Maçı Olmazsa, Hayal Kırıklığı Olur

IBF, WBO, IBO, WBA ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua'nın organizatörü Eddie Hearn, Oleksandr Usyk'nin farklı bir yol seçmesini istiyor.

Bob Arum: Tyson Fury, Anthony Joshua Maçını %100 Kazanacak

WBC ağır sıklet şampiyonu Tyson Fury'nin ortak promotörü Top Rank'ın CEO'su Bob Arum, IBF, IBO, WBA, WBO şampiyonu Anthony Joshua ile kemer...

Saunders: Chris Eubank Jr. Dünya Çapında Değil

WBO süper orta sıklet şampiyonu Billy Joe Saunders şu anda Chris Eubank Jr. ile rövanş maçı yapmayı düşünmüyor.İlk...
Araç çubuğuna atla