Boks yıldızı Anthony Joshua, flört etmeyi sevmediğini ve ilişkiler daha doğal geliştiğinde tercih ettiğini itiraf etti ancak bir kadını dışarı çıkardığında güzel bir restoran bulmak istediğini belirtti.

Pek çok kadın için Anthony Joshua mükemmel bir adamdır.

Başarılı, yakışıklı, gerçekçi, annesine çok yakın ve nakit sıkıntısı çekmiyor.

Ancak boks yıldızı, “boksla evli” olduğunu söyleyerek çıkmaya ve aşkı bulmak için mücadele ettiğini itiraf etti.

AJ boş bir dakika bulduğunda, kesinlikle yiyecek arar ve kalbine giden yolun midesinden geçtiğini söyler.

“Gerçekten randevulara gitmiyorum. Sadece rahat bir ortamda olmak ve arkadaşlıkları geliştirmekle daha çok ilgileniyorum.”

“Dediğim gibi randevu durumunun büyük bir hayranı değilim ama bir randevuda olsaydım iyi bir yerel restoran bulurdum. Sadece istediğim yemekleri yemekten hoşlanırım. Ama ben kesinlikle bir yemek züppesi değilim. “

“İşimin bir parçası olduğu için sağlıklı bir yiyiciyim ama partnerimin ne yediği beni gerçekten endişelendirmez. Herhangi bir yemeği yerken dikkatli olmalıyım.”

“Ailem de pek çok ev yemeği yapıyor ki bu harika. Partnerime bu baskıyı yapmazdım, çünkü diyetim işimin büyük bir parçası olduğu için onun üzerinde baskı oluşturmak istemem.”

“İster inanın ister inanmayın, tavuğu seviyorum. Ya da kızarmış pilav ve haşlanmış balık gibi bir şeyi. Nedenini biliyor musunuz? Çünkü göründüğü kadar lezzetli!”

Peperami Tavuk Isırıkları deneyinin bir parçası olarak, üç güzel kadın Anthony Joshua’ya bir yemek pişirdi ve en sevdiği yemekleri yaptı.

Bir kadın başka bir ünlüyle çıkmayı düşünüp düşünmeyeceği sorulduğunda: “Kendimi gerçekten bir ünlü olarak görmüyorum ama biliyorsun, dışarıda arayan ünlüler varsa ben müsaitim”dedi.

Üç yemeği de tattıktan sonra Anthony Joshua, tavuk, acı biber ve limonlu kızartma pişiren Rikaya’yı seçti.

İçeri girdiğinde ve kimin yemek pişirdiğini görünce, “şaka yapıyorsun” diyerek güldüğünde açıkça şok olmuştu.

AJ yemeği sevdiğini söyledi ve Rikaya yemeğin annesinin tarifi olduğunu söyledi.

Önlüğünü çıkarttıktan sonra, bekarlar romantik bir yemek için oturdular.

Daha sonra konuşan kadın, “Oldukça komikti. Yemek ve aşk konusunda komik bakış açıları vardı” dedi.

1 YORUM