23.1 C
New York kenti
Salı, Temmuz 27, 2021
Ana SayfaBoks HaberleriFrak Warren: Sanırım Tyson'a Karşı Wilder'ın Bir Planı Var

Frak Warren: Sanırım Tyson’a Karşı Wilder’ın Bir Planı Var

WBC ağır siklet şampiyonu Tyson Fury’nin ortak destekçisi Frank Warren, Deontay Wilder’ın planı olduğunu düşünüyor.

Fury, Wilder’la Aralık 2018’de tartışmalı bir şekilde 12 raund sonunda berabere kaldı. Fury, birçok raundda Wilder’ı geride bırakırken, 12. raundda neredeyse nakavt oluyordu.

Şubat ayındaki rövanşta, Fury maça hakim oldu, iki kez Wilder’ı yere düşürdü ve 7. raundda teknik nakavtla galip geldi.

Wilder, önümüzdeki aylarda üçüncü maçın olması için sözleşmedeki geçerli maddeyi kullandı.

“Sanırım Tyson’a karşı Deontay’ın bir planı var,” dedi Warren Sky Sports’a. “İlk maçı Fury’nin kazandığını düşünüyordum ama ikinci maçı kesin olarak kazandı.”

“Deontay’ın iki maçtan farklı olarak nasıl maça geleceğini bilmiyorum. Yapabileceğini hissediyor. Shelly Finkel ile konuştuğunu biliyorum, çok, çok emin. Tyson’a dayak atacağına inanıyor.”

Koronavirüs pandemisi nedeniyle, üçüncü maç için Aralık ayı hedefleniyor.

Warren, “Şu anda, Amerika’da bu maçın gerçekleşmesi için sözleşme var, ancak şu anda herhangi bir yerde gerçekleşebilir, açıkçası çeşitli bölgelerle müzakereler var” dedi.

“Bildiğimiz tek şey sözleşmenin söylediği şey, yeniden rövanşın gerçekleşmesi gerektiğidir, işte buradayız. Ne zaman ve nerede olacağına karar vereceğiz, bu yıl sonunda bu maç gerçekleşecek.”

4 YORUMLAR

  1. Bence sorun diğer siteden kopmak istememeleri ve site sahibinin Bilgehan olması. Nacizanne olarak tavsiyem diğer sitenin görseline yakın bir format yapman. Görüntüsü insanlara biraz yabancı geliyor. Yaptığın güzel paylaşımlar içinde ayrıca teşekkür ederim

  2. Kimseler yorum yapmıyor mu yahu. Biraz sizi gaza getireyim ozaman 🙂
    Wilder olmayan beyniyle nasıl Bi plan yapabilir ki?
    En fazla yapacağı şey zayıf çıkıp ayaklarını hızlandırmak olabilir. Şans yumruğuyla maçı kazanmayı düşünüyordur eminimki

- Advertisment -
Araç çubuğuna atla