Eddie Hearn, kısa bir süre önce Joshua Buatsi ve Marko Calic arasında Pazar günü gerçekleşecek hafif ağır sıklet maçı öncesi öncesinde COVID-19 testinin pozitif çıktığını ve evde dinlenmek zorunda kalacağını bildirdi.

Joshua Buatsi (12-0, 10 nakavt), 4 Ekim Pazar günü Milton Keynes’deki Marshall Arena’da Dünya Boks Birliği Uluslararası 175 pound unvanını, yenilgisiz Calic’e (111-0, 6 KO) karşı savunacak. Maç Sky Sports tarafından yayınlanacak.

Hearn IFL TV’ye “Bu bir kabus,” dedi. “Herkesin testi negatif çıktı ama benimki pozitif çıktı.”

“Şu anda sağlığım iyi ve umarım bu şekilde kalır. Maçları, basın toplantısını ve her şeyi özleyeceğim. Bunun için yaşıyorum.”

“COVID semptomumda, öksürük veya benzeri bir şey olmadı. Umarım bu önümüzdeki birkaç gün içinde problem olmaz.”

“Son birkaç gündür burnum tıkandı. Sanırım ateşim çıkıyor. “

“Frank Smith beni aradı ve “Buna inanmayacaksın. Testin pozitif çıktı” dedi. “Kafa mı buluyorsun? “” Hayır “dedi ve hepsi bu ”dedi Hearn.

Hearn’ün virüsten hasta olması o kadar da şaşırtıcı değil çünkü dışarıda ve bir sürü insanla etkileşimde bulunuyor. Ne kadar çok insanla temas kurarsanız, hastalanma riskiniz o kadar artar.

“Önümüzdeki on gün boyunca olacağım yer orası, boş oda. Kimsenin yanıma yaklaşmasını istemiyorum. Görünüşe göre, önümüzdeki on gün boyunca kendimi izole etmem gerekiyor. Bu yüzden önümüzdeki hafta sonu ya da Newcastle dövüş haftası olan Pazartesi’nin sonunda iyi olmalıyım.”

“Çok sıkılacağım için çok röportaj yapacağım. Bu birinci gündü. Yarın, ikinci gün olacak. Canlı olarak Instagram’ın her yerinde olacağım. Yapacak başka bir şeyim yok, “dedi Hearn.

2 YORUMLAR

  1. Dün çok enteresan maçlar oldu. Baranchyk zepeda maçında bol bol nakdavn olmuş. Favorim baranchyk olsada zepedanın serseri yumruklar atan biri olduğunu biliyordum ve korkuyordum. Aklıma gelen başıma gelmiş. Zepede ko ederek kazanmış. Diğer maçta Guido vianello dandik rakibiyle beraber kalmış. Erken patlamış oldu bu sayede.