23.1 C
New York kenti
Salı, Kasım 24, 2020
Ana Sayfa Boks Haberleri Raphael Akpejiori: Wilder Şu Anda İnanılmaz Derecede Formda!

Raphael Akpejiori: Wilder Şu Anda İnanılmaz Derecede Formda!

Deontay Wilder’ın, üçüncü Tyson Fury maçı için şimdiden “fiziksel olarak inanılmaz seviyede”, olduğunu düşünen Raphael Akpejiori bazı açıklamalar yaptı.

Wilder, çalışmalarını Akpejiori ile yapmaya başladı ve Nijeryalı, Aralık ayında olması beklenen üçüncü Fury maçında Wilder’ın hazır olacağından emin.

Akpejiori Sky Sports’a “Bildiğim kadarıyla, şu anda Deontay’i yenebilecek tek kişi Deontay” dedi.

“Koçların söylediği oyun planına sadık kalırsa Fury’yi yenecek ve onun tüm fiziksel araçlara sahip olduğunu biliyorum.”

“Şu anda inanılmaz şekilde fiziksel olarak formda, size kesin olarak söyleyebilirim. Ringde bu zil üçüncü maç için tekrar çaldığında zihinsel ve fiziksel olarak tamamen farklı bir Deontay göreceksiniz. Size bunu söyleyebilirim.”

Wilder için düzenli bir antrenman partneri olan Junior Fa, 34 yaşındaki boksörün Şubat ayında Fury’ye yedinci rauntta kaybetmeden önce bisepsinden sakatlandığını söylemişti.

Akpejiori, “Deontay’in durumu çözmesini ve bu söylentileri ele almasını beklemeniz gerekecek,” dedi.

“Dinle, Deontay ile yaptığım konuşmalardan sana Temmuz ayında Tyson Fury ile savaşmaya hazır olduğunu söyleyebilirim.”

“Temmuz ayında Tyson Fury ile savaşmamasının tek nedeni, maçın koronavirüs salgını ve ardından gelen kilitlenme nedeniyle ertelenmesiydi.”

Wilder, 2017’de ilk tanıştıklarından beri yükselen boksöre tavsiyelerde bulundu ve ilk fırsatta WBC kemerini yeniden kazanma kararlılığını açıkladı.

“Ah evet, kesinlikle öyle,” dedi Akpejiori. “Sadece konuşmaktan tek düşündüğü şeyin bu olduğunu gerçekten anlayabilirsiniz.”

“Ama Tyson Fury ile mücadele konusunda son derece emin. Üçüncü maç için çok heyecanlı. Size kesinlikle çok aç olduğunu söyleyebilirim ve bir an önce ringe geri dönmeye çalışıyor. Harika bir ruh hali içinde, heyecanlı. Tyson Fury ile ringe girmeye hazır olduğu için. “

4 YORUMLAR

Most Popular

Mike Tyson Ve Roy Jones Jr. Maçını Yayınlayacak Kanal Açıklandı!

Roy Jones Jr, önümüzdeki Cumartesi gecesi Mike Tyson ile Dignity Health Sports Park'ta sekiz rauntluk gösteri maçına hazırlanıyor.Çoğu...

Sergey Kovalev Ve Sullivan Barrera Maçı 30 Ocak DAZN’da Planlanıyor

Sergey Kovalev'in Mike Coppinger'a göre, DAZN tarafından düzenlenecek maçta WBC sıralamasının 11. sırasında bulunan Sullivan Barrera ile 30 Ocak'ta karşılaşması planlandı.

Frank Warren: Fury’nin 6 Raunt İçinde Joshua’yı Nakavt Edeceğini Düşünüyorum

WBC ağır sıklet şampiyonu Tyson Fury'nin ortak destekçisi Frank Warren, adamının altı raunt içinde Anthony Joshua'yı nakavt edeceğini düşünüyor.

2020 Aralık Ayında Gerçekleşecek Boks Maçları

2020 Aralık ayı boyunca boks hayranları yapılacak olan çok önemli boks maçlarını izleyerek boksun tadına varabilirler.Canelo Alvarez, süper...
Araç çubuğuna atla