Salı, Temmuz 16, 2024
Ana SayfaBoks HaberleriDillian Whyte: Tek Motivasyonum Kazanmak ve İntikamdır

Dillian Whyte: Tek Motivasyonum Kazanmak ve İntikamdır

- Advertisement -

Dillian Whyte, geçen yaz Alexander Povetkin’e karşı nakavtla kaybetmesinin ardından tek düşüncesi rövanş maçını kazanmaktır.

Whyte, Cumartesi günü Europa Sports Center’da Povetkin ile karşılaşıyor. Povetkin’in Whyte’ı ilk maçta sol aparkatla nakavt etmesi şok etkisi yaratmıştı.

Whyte, “Hayatta yaşadıklarım, kendim ve ailem için geleceğimi değiştirdiğim bir sporda nakavt, hiçbir şey değil” dedi.

“Hayatımda birçok ciddi şey yaşadım. Hayatımda suikast girişimleri oldu, pek çok şey yaşadım, çocukken acı çektim ve benim için bu hiçbir şey değil.”

“29 maçta iki yenilgim oldu ve şu an olduğum yerde bile olmamalıydım. Uzun süredir iyi organizatörüm yoktu. Dalgalara karşı yüzerek geldim. Bu hiç birşey. İntikam için geliyorum.”

“Çocukken bile erken yaşlardan itibaren savaşçı olmaya zorlandım. Hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda kaldım. Nasıl yapılacağını bildiğim şey bu. “

“Tek motivasyonum kazanmak ve intikam almak. Ben sakinim. Bu bir spor kazanırsın ve kaybedersin. Üzerimde çok fazla baskı var ama hayatta yaşadıklarımla karşılaştırıldığında bu hiçbir şey değil. “

Whyte, “O bir profesyonel, dünya şampiyonu ve Olimpiyat altın madalyası sahibi” dedi. “Parası var, bu dövüşü yapmasına gerek yoktu. Formda değilse ve iyi değilse, o zaman bu maçı kabul etmezdi.”

- Advertisement -
RELATED ARTICLES

3 YORUMLAR

- Advertisment -

Most Popular