Hafif siklet boksör Ukraynalı Vasiliy Lomachenko (14-1, 10KOs) ile yenilgisiz boksör olan Teofimo Lopez bu Cumartesi Las Vegas’ta merakla beklenen maçta karşı karşıya gelecekler.

Lopez (15-0, 12KOs) ESPN tarafından düzenlenen”Blood Sweat and Tears: Lomachenko vs. Lopez” belgeselinde “Bir amacım var” diye ısrar etti. “Bir hedefim var ve o hedefe ulaşacağım. Bunu başarmamı kimse durduramaz” dedi.

Lopez, Lomachenko’nun birleşik şampiyon saltanatını sona erdirmekle kalmayıp, bunu rahatça yapacağını açıkladı. Teofimo Lopez, Richard Commey’i geçen Aralık ayında New York’taki Madison Square Garden’da ikinci rauntta nakavt ederek ilk kemerini ele geçirmişti.

Teofimo Lopez Sr., “Loma’yı ifşa edeceğiz” diye yemin ediyor. Onun bir sahtekar olduğunu biliyorum. Oraya korkmuş bir şekilde giriyor. Beş raunt içinde işi bitecek. “

Bu konuşmanın sebebi Lomachenko ve Teofimo Sr arasındaki 2018’de yaşanan bir olaydan kaynaklanıyordu. Teofimo Jr. babasına onu yeneceği konusunda söz verdi.

Lopez “Kelimenin tam anlamıyla ölmek ya da ölmemek. Ona bakıp savaşacağımızı söyleyeceğim. Benim gözümde göreceksin. Ve o anda, tam o anda seni becereceğim “dedi.

Üyelik Sistemi Yenilendi Tıkla Öğren

3 YORUMLAR