23.1 C
New York kenti
Pazar, Kasım 29, 2020
Ana Sayfa Boks Haberleri Pulev: Joshua'yı Ruiz'in İlk Maçta Yaptığı Şekilde Bitireceğim!

Pulev: Joshua’yı Ruiz’in İlk Maçta Yaptığı Şekilde Bitireceğim!

Kubrat Pulev, WBO, IBF, IBO, WBA ağır sıklet şampiyonu Anthony Joshua ile zorunlu maç için kesinleşmiş bir tarih bekliyor.

Haziran ayında karşılaşmaları planlandı, ancak korona virüsü salgını nedeniyle mücadele gerçekleşmedi.

Bu maç Aralık ayı başlarında gerçekleşecek şekilde ayarlanıyor, ancak henüz kesin bir tarih belli değil.

Pulev, eğitimlerine başlamak için Joshua maçının kesinleşmiş tarihini bekliyor.

“Bir ağır siklet şampiyonumuz var Joshua ve o her zaman bir maçı kabul edemeyecek kadar yavaş hareket ediyor. Salgını ve her şeyi anlıyoruz ama bu yıl karşılaşabileceğimizi düşünüyorum ve bunu yapmaya hazırlanıyorum. Nerede olduğu önemli değil, antrenman yapıyoruz ve net bir tarih bekliyorum, “dedi Pulev Betway Insider’a.

“Duyduklarımız 5 Aralık’tı ve Londra’da olabileceğini duydum. Londra’yı düşünüyoruz çünkü belki korkusundan sadece orada ringe çıkmak istiyor. Dünyanın herhangi bir yerinde karşılaşabiliriz bu benim için sorun değil. Hazırım, açım ve kazanacağımı biliyorum.”

“Şu anda yüzde 100 antrenman yapamam çünkü her şey çözülmedi. Ancak Aralık ayı için mücadele kesinleşirse, bu kavgaya yüzde bir milyon konsantre olmaya başlayacağım. Bence bu maç bu yıl gerçekleşecek. “

Pulev bu maçı, Joshua’yı Haziran 2019’da yedinci raundda nakavt eden Andy Ruiz’in bitirdiği gibi bitirmeyi planlıyor.

Pulev, “Onun için hayranları olmadan biraz farklı bir maç olacak ama bu çok erkeksi bir spor, halkla veya halk olmadan savaşabiliriz, önemli değil. Ama belki de onun halka ihtiyacı var.” Dedi.

“Kesinlikle çok iyi bir boksör, dünya şampiyonu … ve pek çok iyi maçı oldu. Ama onun tarzında benim için sorun oluşturabilecek bir sorun görmüyorum ve sanırım elime geçen fırsatları kullanarak onu yenebilirim. Onun psikolojik sorunlarınları olduğunu düşünüyorum.”

“Bence bu maç Andy Ruiz’in ona yaptığı şeyle aynı şekilde sona erecek. Bu maçla tüm dünyayı şaşırtacağımı biliyorum. Dünyanın dört bir yanındaki boks hayranlarına Joshua’nın düşeceğini göstereceğim.”

1 YORUM

Most Popular

Daniel Jacobs 12 Yenilgili Rakibini Çok Zor Yendi

Daniel Jacobs, Cuma gecesi Gabriel Rosado'ya karşı isteksiz mücadelesi yüzünden neredeyse maçı kaybediyordu.Eski IBF ve WBA orta sıklet...

Krassyuk: Usyk’nin İyileşmesi Ve Zihninin Rahatlaması Gerekiyor

Eski tartışmasız yarı ağır siklet şampiyonu Oleksandr Usyk, ağır sıklette dünya şampiyonu olmak için WBO kemerini kazanmayı amaçlıyor.Geçen...

Anthony Joshua: Wilder Tüm Dünyaya Benden Kaçtığını Söyledi!

IBF, IBO, WBA, WBO ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua, insanların beklediği Wilder ile maçlarının asla olmamasının sebebi olarak onu gösteriyor.

Errol Spence: Sikletimin En İyi Boksörü Olduğumu Düşünüyorum

IBF welterweight şampiyonu Errol Spence, gece geç saatlerde Ferrari'siyle kaza yapmasının üzerinden neredeyse bir yıl geçti. TMZ Sports'a yaptığı açıklamada bu olayın...
Araç çubuğuna atla