23.1 C
New York kenti
Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana SayfaBoks HaberleriChris Eubank Jr, Billy Joe Saunders'ı Eleştirdi

Chris Eubank Jr, Billy Joe Saunders’ı Eleştirdi

Chris Eubank Jr, Billy Joe Saunders’in Canelo Alvarez ile maç yapmak için görüşmeleri bırakmasının sebebinin uyuşturucu olduğunu iddia etti.

Bu karar Eubank Jr tarafından eleştirildi. Cuma gecesi yazdı: Billy Joe Saunders iki ay içinde Canelo ile neden karşılaşamıyor? Ben 2 gün içinde hazır olurum!!! Yani Eylül ayında bir maç!? SORUN DEĞIL.

Daha sonra Cumartesi sabahı, 2016 yılında mali anlaşmazlıklar nedeniyle o zamanki şampiyon Gennady Golovkin’e karşılaşmaya çalışmış ama bu maç gerçekleşmemişti.

‘Eddie Hearn zaten neden GGG ile mücadele olmayacağını herkese söyledi,’ dedi.

“Billy Joe Saunders’ın forma girmesi, kullandığı ilaçlar sebebiyle iki ay yeterli değil. Sanırım kadınlarla tekrar birlikte olmaya devam ediyor.”

Saunders şöyle cevap verdi: Kullandığım tek ilaç Viagra’dır.

Saunders, 2018’de Demetrius Andrade ile karşılaşmadan önce uyuşturucu testinde başarısız oldu ve yasaklı uyarıcı oksilofrin testi pozitif çıktı ve altı ay süreyle askıya alındı. O bunun bir burun spreyi olduğunu açıkladı.

Saunders Athletic’e konuştu: Ben Eylül için hazır değilim. Bana şöyle diyebilirsin, ‘Billy Joe, bir milyar pound var, ama hazır değilsin ve dayak yeceksin.’ Ben de sonraya sakla derim.

“Hazırlanmama izin ver, kazanayım ve bedava savaşayım. Ben kimsenin basamak taşı değilim. Canelo için başka bir kolay maç değilim. Akıl oyunlarını denemek istiyorlar.”

1 YORUM

- Advertisment -
Araç çubuğuna atla