23.1 C
New York kenti
Perşembe, Aralık 3, 2020
Ana Sayfa Boks Haberleri Chris Eubank Jr, Billy Joe Saunders'ı Eleştirdi

Chris Eubank Jr, Billy Joe Saunders’ı Eleştirdi

Chris Eubank Jr, Billy Joe Saunders’in Canelo Alvarez ile maç yapmak için görüşmeleri bırakmasının sebebinin uyuşturucu olduğunu iddia etti.

Bu karar Eubank Jr tarafından eleştirildi. Cuma gecesi yazdı: Billy Joe Saunders iki ay içinde Canelo ile neden karşılaşamıyor? Ben 2 gün içinde hazır olurum!!! Yani Eylül ayında bir maç!? SORUN DEĞIL.

Daha sonra Cumartesi sabahı, 2016 yılında mali anlaşmazlıklar nedeniyle o zamanki şampiyon Gennady Golovkin’e karşılaşmaya çalışmış ama bu maç gerçekleşmemişti.

‘Eddie Hearn zaten neden GGG ile mücadele olmayacağını herkese söyledi,’ dedi.

“Billy Joe Saunders’ın forma girmesi, kullandığı ilaçlar sebebiyle iki ay yeterli değil. Sanırım kadınlarla tekrar birlikte olmaya devam ediyor.”

Saunders şöyle cevap verdi: Kullandığım tek ilaç Viagra’dır.

Saunders, 2018’de Demetrius Andrade ile karşılaşmadan önce uyuşturucu testinde başarısız oldu ve yasaklı uyarıcı oksilofrin testi pozitif çıktı ve altı ay süreyle askıya alındı. O bunun bir burun spreyi olduğunu açıkladı.

Saunders Athletic’e konuştu: Ben Eylül için hazır değilim. Bana şöyle diyebilirsin, ‘Billy Joe, bir milyar pound var, ama hazır değilsin ve dayak yeceksin.’ Ben de sonraya sakla derim.

“Hazırlanmama izin ver, kazanayım ve bedava savaşayım. Ben kimsenin basamak taşı değilim. Canelo için başka bir kolay maç değilim. Akıl oyunlarını denemek istiyorlar.”

1 YORUM

Most Popular

Joshua: Dubois’in Konuşacak Birine İhtiyacı Varsa, Beni Aramalı

IBF, IBO, WBA, WBO ağır siklet şampiyonu Anthony Joshua, geçen Cumartesi kariyerinde ilk yenilgisini yaşayan Daniel Dubois'i savunmak için konuştu.

Joe Joyce: Dubois Maçı Bıraktı, Ama Gözünü Kurtardı

Joe Joyce, Daniel Dubois'nın Cumartesi gecesi 10. rauntta maçı bırakmasına biraz hak veriyor.Dubois, Joyce'ye karşı diz çöktüğünde gözü...

Deontay Wilder: Yerimde Oturup O Korkağı Beklemeyeceğim

Deontay Wilder görünüşe göre Tyson Fury ile üçüncü bir maçın olmayacağını anladı. Ancak herşeye rağmen 2021 yılının ilk çeyreğinde rakip bularak maç...

Daniel Dubois Gözünü Hastanede Açtı!

Frank Warren'a göre Daniel Dubois, Joe Joyce'ye karşı kaybetmesine rağmen geri dönüş yapabilir. Ancak yenilgiden ders çıkarması gerekiyor.23...
Araç çubuğuna atla