Ryan Garcia, ringe geri döndüğünde kendini ispatlayarak sıralamalarda yukarıya çıkmayı planlıyor.

“Son derece sinir bozucu. ESPN’ndeki sıralamalara bakmak sinirimi bozdu. Tepemi attırdı. Zamanı geldiğinde hakettiğim yeri alacağım. Bence Ağustos ya da Eylül ayında bir sonraki maçımı yapacağım.”

Garcia, 4 Temmuz’da ringe çıkacaktı ancak Golden Boy’un önerdiği paradan memnun olmadığı için anlaşılamadı. Kısa bir süre sonra Garcia ve Oscar De La Hoya arasında gerginlik oluştu.

“Savaşmaya çalışıyorum. Tüm yapmak istediğim bu. İnsanlar benim hakkımda kendi fikirlerine sahip olabilirler, ama kesinlikle boksu seviyorum. İzleyicilerin diğer boksörlerle savaşmamı talep ettiği bir pozisyondayım ve dünya şampiyonu bile değilim henüz 21 yaşındayım ”dedi. “Ben iyiyim, çünkü kendimi biliyorum. Hızım, gücüm ve yeteneğim var. Yendiğim boksörlerde hiç zorlanmıyorum. Onları bir raund içinde yok ediyorum.”

“Hızımı unut, gücümü unut. Gerçekten iyi bir zamanlamam var. İnsanların bunu daha sonra kariyerimde göreceğini biliyorum. Zamanlamam gerçekten çok iyi. ”

Ryan Garcia Ve Luke Campbell Maçı Nerede Ve Ne Zaman Olacak?

WBC yakın zamanda Garcia’ya geçici ünvan için Luke Campbell ile karşılaşmasını emretti, ancak bu maçın ne zaman veya nerede olacağına dair hiçbir kelime yok.