Eddie Hearn, Deontay Wilder’ın konuşmasını ve 19 Aralık’ta Tyson Fury ile üçüncü maçı yapıp yapmayacağını söylemesini istiyor, çünkü Anthony Joshua’nın Fury ile karşılaşmasını planlıyor.

Bazı boks hayranları, yedi ay önce Şubat’taki rövanş maçlarında Wilder’ın ruhunu Fury’ye teslim ettiğini düşünüyor.

Öyle tek taraflı bir maçtı ki, bir katliamı andırıyordu. Wilder, bu maçta bir an bile şans yakalayamadığı için özgüvenini yitirmiş olmalı.

Hearn, IFL TV’ye, “Neden bu kadar sessizleştiğini anlamıyorum,” dedi. “Bir röportaj, makale ya da açıklama görmedim. Bu arada, bunu yapmak zorunda değil. Ne isterse yapabilir. Bunun biraz tuhaf olduğunu düşünmüyor musun? “

“Son birkaç haftadır, Bob Arum ve ben Joshua ve Fury maçı hakkında konuşuyorduk.”

“Sanırım şimdi bununla ilgili sözleşme hazır ve bunu resmileştirmeye hazırız, gerçekten yapıyoruz,” Joshua-Fury maçını duyun. “Ancak Fury’nin Aralık, Ocak veya Şubat aylarında ne yaptığını öğrenene kadar bu durum belirsiz.”

“Umarım Aralık’ta dövüşebilir ve ikisi de Joshua ve Fury kazanır ve bahar için karşılaşabilirler. Ama ikisinin de kazanmasına bağlı olarak sözleşmeyi şimdi imzalayabiliriz. Sorun değil ve bence herkes aynı fikirde.”

“Lütfen. Ne istediğimi sanıyorsun parayı, zaferi ve başarıyı istiyorum ve üçü de o maçtan geliyor çünkü o [Joshua] Tyson Fury’yi devirecek ”dedi Hearn.

5 YORUMLAR

  1. Admin günaydın, siteyle ilgili bir sorum olacak bu site, daha önce girdiğim ”fightclub Türkiyenin Dövüş Sporları Web Sayfası” değil dimi, bence de o terk edilmiş ıssız, yöneticilerinin beş para etmediği o sitenin devam olmaması gerekir, bu işi gönülden yapacak, dünyaya servis edilmiş haberleri anında burada da okumak isteriz…
    Saygılar,