23.1 C
New York kenti
Salı, Kasım 24, 2020
Ana Sayfa Boks Haberleri Dillian Whyte: Tyson Fury'yi Antrenmanda İki Kez Devirdim!

Dillian Whyte: Tyson Fury’yi Antrenmanda İki Kez Devirdim!

Dillian Whyte, sadece Tyson Fury’yi antrenman maçında düşürmekle kalmayıp sonrasında ‘Çingene Kralı’nı’ ağlattığını iddia etti.

Fury, WBC’nin ağır siklet kemerine sahip. Ve WBC’nin geçici unvanına sahip olan Whyte, Şubat 2021’e kadar kemer maçına çıkmaya hak kazandı.

WBC kemer sahibi Fury Şubat 2021’e kadar Whyte’e karşı zorunlu bir savunma yapmak zorundadır.

Her ikisinin de önümüzdeki aylarda başka maçlara çıkacak.

Whyte, 22 Ağustos’ta İngiltere’de eski WBA şampiyonu Alexander Povetkin ile karşılaşacak.

Fury 19 Aralık’ta Deontay Wilder ile üçüncü maçı yapacak gibi görünüyor.

Antrenman sırasında Whyte, Fury’yi iki kez düşürdüğünü iddia ediyor. Ayrıca, o zamanlar amcası Peter Fury, Fury’nin eğitmeninin, Tyson’ı sözlü olarak yerin dibine soktuğunu söylüyor.

Whyte, Talk Sport’a “David Haye ile karşılaşmaya hazırlanıyordu ve belli ki, o zamanki eğitmeni, ona baskı yapması için birini arıyordu ve o gün hayal kırıklığına uğradım çünkü ona vurmaya başladığımda sürekli düşüyordu. ”

“Onu o gün iki kez düşürdüm. Bu yüzden sadece sinirliydi ve ağlıyordu. Sonra koçu ona küfretti ve ‘Dinle, eğer şimdi burada yapamıyorsan David Haye seni devirecek, o yüzden kalk ve dövüşmeye devam et’ dedi.”

3 YORUMLAR

Most Popular

Mike Tyson Ve Roy Jones Jr. Maçını Yayınlayacak Kanal Açıklandı!

Roy Jones Jr, önümüzdeki Cumartesi gecesi Mike Tyson ile Dignity Health Sports Park'ta sekiz rauntluk gösteri maçına hazırlanıyor.Çoğu...

Sergey Kovalev Ve Sullivan Barrera Maçı 30 Ocak DAZN’da Planlanıyor

Sergey Kovalev'in Mike Coppinger'a göre, DAZN tarafından düzenlenecek maçta WBC sıralamasının 11. sırasında bulunan Sullivan Barrera ile 30 Ocak'ta karşılaşması planlandı.

Frank Warren: Fury’nin 6 Raunt İçinde Joshua’yı Nakavt Edeceğini Düşünüyorum

WBC ağır sıklet şampiyonu Tyson Fury'nin ortak destekçisi Frank Warren, adamının altı raunt içinde Anthony Joshua'yı nakavt edeceğini düşünüyor.

2020 Aralık Ayında Gerçekleşecek Boks Maçları

2020 Aralık ayı boyunca boks hayranları yapılacak olan çok önemli boks maçlarını izleyerek boksun tadına varabilirler.Canelo Alvarez, süper...
Araç çubuğuna atla