Ryan Garcia ve Luke Campbell, bu Cumartesi gecesi DAZN’da gerçekleşecek 12 rauntluk maç öncesi son basın toplantısını gerçekleştirdi.

Garcia ve Campbell, Dünya Boks Konseyi tarafından geçici WBC hafif sıklet ünvanı için karşılaşma emri aldı.

Ryan Garcia, Perşembe günkü son basın konferansında DAZN’e “12 raunt boyunca dövüşebilmek için olabildiğince sıkı antrenman yaptım” dedi.

“Eğer yumruk atabiliyorsa zorlanırsam, o zaman olacak olan şey bu ama ben buna hazırım. 12 dövüşemeyeceğimi söyleyebilirler, ama 1000 raunt dövüşmek için antrenman yaptım.”

“Cevaplanmamış birçok soru var çünkü bunu gösterme şansım olmadı. Beni 10 veya 12 raunt zorlasalar, o rauntları geçerdim. Şansım olmadı çünkü erken işi bitirdim.”

“Vurulduğunda yere düşüyor sonra ayağa kalkıyor ve dövüşmeye devam ediyor. Bu yüzden iyi bir maç olabileceğini düşünüyorum. Gözünü kırpmamaya dikkat et, ”dedi Ryan Garcia.

Campbell Büyük Bir Dövüş Olmasını Bekliyor

Campbell, Lomachenko’ya karşı verdiği mücadelede için, “Elimden gelenin en iyisini yapmadım ve maçı izledikten sonra, bundan çok daha iyisini yapabileceğimi hissettim” dedi. “

“O zamandan beri, bu dövüş için olabileceğim en iyi versiyonum için eğitim aldım. Savaşmaya geliyorum, bu harika bir dövüş olacak ve bence sikletin en iyilerinden ikisi birbiriyle karşı karşıya. Harika bir dövüş olacak, ”dedi Campbell.

3 YORUMLAR