23.1 C
New York kenti
Salı, Kasım 24, 2020
Ana Sayfa Boks Haberleri Luke Campbell, Boş Konuşmaları İçin Ryan Garcia'yı 'Cezalandırmaya' Yemin Etti

Luke Campbell, Boş Konuşmaları İçin Ryan Garcia’yı ‘Cezalandırmaya’ Yemin Etti

Luke Campbell, Ryan Garcia’ya Kasım ayında karşılaştıklarında boş konuşmasının bedelini ödetmek istiyor. Campbell (20-3, 16 nakavt) kendisi hakkında hoş olmayan konuşmalar yapan ‘King’ Ryan’ı (20-0, 17 nakavt) cezalandırmayı planlıyor.

Ryan Garcia ve Luke Campbell, geçici WBC lightweight kemeri için DAZN tarafından yayınlanacak maçta karşılaşacaklar. Kazanan WBC lightweight şampiyonu ile karşılaşma şansı yakalayacak.

Campbell’ın Güney Kaliforniya’da en son ringe çıktığı zaman Eylül 2017, 12 raunt sonunda puanla Jorge Linares’e kaybettiği zamandı. Luke bu yenilgiden açıkça rahatsız olmuştu, ama bu konuda yapabileceği hiçbir şey yoktu.

Luke Resmi Tarihi Bekliyor

“Ben her zaman antrenman yapıyorum. Zinde ve güçlüyüm, bu yüzden mesele resmi maç tarihini beklemek ve buna hazırlanmak, ”dedi Luke Campbell Seconds’a.

“Tarihi bildiğimizde, gaz pedalına basabiliriz. Ringe geri döndüğümde en üst seviyede rekabet etmek harika olacak. Şu anda maçlar seyirciler olmadan yapılıyor.”

Campbell “Ringe çıktığımda %100’ümü verdiğim sürece hakemlere herhangi bir takdir yetkisi bırakmayacağım konusunda kendime çok güveniyorum ”dedi.

Campbell’ın hakemler konusunda endişelenmemesi iyi çünkü bu konuda yapabileceği hiçbir şey yok. Genç bir yıldız Ryan Garcia ile dövüşmek için ABD’ye gidiyor ve herhangi bir iyilik beklememeli.

Campbell Vasily Lomachenko’ya olan kaybı hakkında “Bu maçtan sonra yaptığım her röportajı görseydin, ne kadar üzgün olduğumu görürdün,” dedi. “Dövüşten sonra herkes, kimsenin bunu beklemediğini söyledi ama ben yinede üzüldüm.”

Campbell, Ryan Garcia için “İstediğini söyleyebilir, ama benimle ringe çıktığında, her halükarda konuştuğu tüm saçmalıklar için onu cezalandıracağım.”

“Ciddi bir rakiple dövüşmedi. Kariyeri yenilgilerle dolu adamlarla dövüşmekten mutluydu. Ama dediğim gibi, insanların söyledikleri ve yaptıkları tamamen farklı iki şeydir.”

“Bu küçük çocukların ne yapmaktan hoşlandığına dair herhangi birşeyle ilgilenmiyorum. Konuşmaya devam etsin, sorun değil. Ben ringe çıkacağım ve yapacağım şeyi yapacağım, “dedi Campbell.

Garcia geçenlerde Campbell’ın Vasily Lomachenko’ya kaybettiği için çok mutlu olduğunu ve bunu bir zafer gibi algıladığını söyledi. Ryan, Campbell’ın Lomachenko’ya kaybettiği için gurur duymaması gerektiğine inanıyor.

Campbell, Loma ile nasıl dövüştüğüyle gurur duysa bile, bunun için onu suçlayamazsınız. Bu maçı kaybetmesine rağmen iyi bir iş çıkardı ve gösterdiği çabayla gurur duymalı.

Ryan Kendine Baskı Yapıyor

Luke, “Muhtemelen evet, çünkü bütün konuşmayı kendisi yapıyor,” dedi Luke, saçma konuşmalarıyla kendine daha fazla baskı kurduğunu söyledi. “Tüm baskıyı kendisine uyguluyor, bu yüzden ben bunlarla hiç uğraşmadım.”

Ryan Garcia’nın becerileri hakkındaki görüşünün ne olduğu sorulduğunda Campbell, “Sanırım boksunu konuşturmak yerine ağzını konuşturuyor, ”dedi

‘King’ Ryan her zaman rakiplerini nakavt etmek istiyor ve Campbell’la yüz yüze gelince de bu durum farklı olmayacak.

Luke Sonraki Rakibi Olarak Devin Haney’i İstiyor

Luke, “Sırada Haney veya en iyi boksörler kim olursa olsun, sadece var olan en büyük ve en heyecan verici maçları yapmak istiyorum” dedi. Campbell, Vasiliy Lomachenko – Teofimo Lopez maçı hakkında “Bence bu harika bir dövüş” dedi.

“Profesyonel olarak çok az maç yaptı. Hepimiz onun neleri başardığını biliyoruz. Evet, bence bu harika bir kavga ve izlemeyi dört gözle bekliyorum ”dedi Campbell.

Campbell için yapılabilecek en kolay maç, Ryan’ı yenerse, Haney’e karşı olur. WBC, Garcia ve Campbell kazananının Haney ile karşılaşmasını isteyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

1 YORUM

Most Popular

Mike Tyson Ve Roy Jones Jr. Maçını Yayınlayacak Kanal Açıklandı!

Roy Jones Jr, önümüzdeki Cumartesi gecesi Mike Tyson ile Dignity Health Sports Park'ta sekiz rauntluk gösteri maçına hazırlanıyor.Çoğu...

Sergey Kovalev Ve Sullivan Barrera Maçı 30 Ocak DAZN’da Planlanıyor

Sergey Kovalev'in Mike Coppinger'a göre, DAZN tarafından düzenlenecek maçta WBC sıralamasının 11. sırasında bulunan Sullivan Barrera ile 30 Ocak'ta karşılaşması planlandı.

Frank Warren: Fury’nin 6 Raunt İçinde Joshua’yı Nakavt Edeceğini Düşünüyorum

WBC ağır sıklet şampiyonu Tyson Fury'nin ortak destekçisi Frank Warren, adamının altı raunt içinde Anthony Joshua'yı nakavt edeceğini düşünüyor.

2020 Aralık Ayında Gerçekleşecek Boks Maçları

2020 Aralık ayı boyunca boks hayranları yapılacak olan çok önemli boks maçlarını izleyerek boksun tadına varabilirler.Canelo Alvarez, süper...
Araç çubuğuna atla