23.1 C
New York kenti
Cuma, Mayıs 7, 2021
Ana Sayfa Boks Haberleri Luke Campbell, Boş Konuşmaları İçin Ryan Garcia'yı 'Cezalandırmaya' Yemin Etti

Luke Campbell, Boş Konuşmaları İçin Ryan Garcia’yı ‘Cezalandırmaya’ Yemin Etti

Luke Campbell, Ryan Garcia’ya Kasım ayında karşılaştıklarında boş konuşmasının bedelini ödetmek istiyor. Campbell (20-3, 16 nakavt) kendisi hakkında hoş olmayan konuşmalar yapan ‘King’ Ryan’ı (20-0, 17 nakavt) cezalandırmayı planlıyor.

Ryan Garcia ve Luke Campbell, geçici WBC lightweight kemeri için DAZN tarafından yayınlanacak maçta karşılaşacaklar. Kazanan WBC lightweight şampiyonu ile karşılaşma şansı yakalayacak.

Campbell’ın Güney Kaliforniya’da en son ringe çıktığı zaman Eylül 2017, 12 raunt sonunda puanla Jorge Linares’e kaybettiği zamandı. Luke bu yenilgiden açıkça rahatsız olmuştu, ama bu konuda yapabileceği hiçbir şey yoktu.

Luke Resmi Tarihi Bekliyor

“Ben her zaman antrenman yapıyorum. Zinde ve güçlüyüm, bu yüzden mesele resmi maç tarihini beklemek ve buna hazırlanmak, ”dedi Luke Campbell Seconds’a.

“Tarihi bildiğimizde, gaz pedalına basabiliriz. Ringe geri döndüğümde en üst seviyede rekabet etmek harika olacak. Şu anda maçlar seyirciler olmadan yapılıyor.”

Campbell “Ringe çıktığımda %100’ümü verdiğim sürece hakemlere herhangi bir takdir yetkisi bırakmayacağım konusunda kendime çok güveniyorum ”dedi.

Campbell’ın hakemler konusunda endişelenmemesi iyi çünkü bu konuda yapabileceği hiçbir şey yok. Genç bir yıldız Ryan Garcia ile dövüşmek için ABD’ye gidiyor ve herhangi bir iyilik beklememeli.

Campbell Vasily Lomachenko’ya olan kaybı hakkında “Bu maçtan sonra yaptığım her röportajı görseydin, ne kadar üzgün olduğumu görürdün,” dedi. “Dövüşten sonra herkes, kimsenin bunu beklemediğini söyledi ama ben yinede üzüldüm.”

Campbell, Ryan Garcia için “İstediğini söyleyebilir, ama benimle ringe çıktığında, her halükarda konuştuğu tüm saçmalıklar için onu cezalandıracağım.”

“Ciddi bir rakiple dövüşmedi. Kariyeri yenilgilerle dolu adamlarla dövüşmekten mutluydu. Ama dediğim gibi, insanların söyledikleri ve yaptıkları tamamen farklı iki şeydir.”

“Bu küçük çocukların ne yapmaktan hoşlandığına dair herhangi birşeyle ilgilenmiyorum. Konuşmaya devam etsin, sorun değil. Ben ringe çıkacağım ve yapacağım şeyi yapacağım, “dedi Campbell.

Garcia geçenlerde Campbell’ın Vasily Lomachenko’ya kaybettiği için çok mutlu olduğunu ve bunu bir zafer gibi algıladığını söyledi. Ryan, Campbell’ın Lomachenko’ya kaybettiği için gurur duymaması gerektiğine inanıyor.

Campbell, Loma ile nasıl dövüştüğüyle gurur duysa bile, bunun için onu suçlayamazsınız. Bu maçı kaybetmesine rağmen iyi bir iş çıkardı ve gösterdiği çabayla gurur duymalı.

Ryan Kendine Baskı Yapıyor

Luke, “Muhtemelen evet, çünkü bütün konuşmayı kendisi yapıyor,” dedi Luke, saçma konuşmalarıyla kendine daha fazla baskı kurduğunu söyledi. “Tüm baskıyı kendisine uyguluyor, bu yüzden ben bunlarla hiç uğraşmadım.”

Ryan Garcia’nın becerileri hakkındaki görüşünün ne olduğu sorulduğunda Campbell, “Sanırım boksunu konuşturmak yerine ağzını konuşturuyor, ”dedi

‘King’ Ryan her zaman rakiplerini nakavt etmek istiyor ve Campbell’la yüz yüze gelince de bu durum farklı olmayacak.

Luke Sonraki Rakibi Olarak Devin Haney’i İstiyor

Luke, “Sırada Haney veya en iyi boksörler kim olursa olsun, sadece var olan en büyük ve en heyecan verici maçları yapmak istiyorum” dedi. Campbell, Vasiliy Lomachenko – Teofimo Lopez maçı hakkında “Bence bu harika bir dövüş” dedi.

“Profesyonel olarak çok az maç yaptı. Hepimiz onun neleri başardığını biliyoruz. Evet, bence bu harika bir kavga ve izlemeyi dört gözle bekliyorum ”dedi Campbell.

Campbell için yapılabilecek en kolay maç, Ryan’ı yenerse, Haney’e karşı olur. WBC, Garcia ve Campbell kazananının Haney ile karşılaşmasını isteyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

1 YORUM

Most Popular

Canelo’dan Saunders’ın Talebine İlginç Tepki

Canelo Alvarez, 8 Mayıs Cumartesi gecesi WBC, WBA, WBO süper orta sıklet kemer birleştirme maçında Billy Joe Saunders ile karşılaşacak. Bu mücadele...

Billy Joe Saunders Vs Canelo Alvarez Maçı Ne Zaman Ve Hangi Kanalda?

Billy Joe Saunders vs Canelo Alvarez 8 Mayıs'ta Dallas'taki AT&T Stadyumunda yapacağı maç tüm dünyada Dazn tarafından yayınlanacak. Böylece maçın ne zaman...

Andy Ruiz Jr: Herkes Yere Düşebiliyor, Önemli Olan Kalkıp Kazanmak

Geçtiğimiz Cumartesi gecesi California'da eski WBA, WBO, IBF, IBO ağır siklet şampiyonu Andy Ruiz, Meksikalı boksör Chris Arreola'ya karşı on iki raunt...

Joseph Parker, Chisora Karşısında Yere Düştü Ama Pes Etmedi

Joseph Parker, Manchester'daki 12 rauntluk ağır sıklet mücadelesinde Derek Chisora'ya karşı yere düşmesine rağmen bir şekilde kazanmayı bildi.Chisora,...
Araç çubuğuna atla