Yenilgisiz ağır siklet boksör Daniel Dubois (15-0, 14 nakavt), talihsiz rakibi Ricardo Snijders’ı (18-2, 8 nakavt) Cumartesi gecesi BT Sport Stüdyoları’nda kapalı kapılar ardında ikinci rauntta nakavt etti.

22 yaşındaki Dubois, 1. rauntta üç kez Snijders’ı düşürdü ve ardından onu 2. rauntta bir kez daha düşürdü. Snijders ayağa kalktıktan sonra hakem devam edemeyeceğine karar verdi ve maçı bitirdi.

Dubois, Snijders’ı 2. rauntta vücuduna sert yumruklar atarak yere düşürdü. Snijders’ın yere düşmesi şaşırtıcı değildi.

Dubois maçtan sonra “Şimdi adım atmam gerekiyor,” dedi. “Hedef oradaydı, ben de üzerime düşeni yaparak onu nakavt ettim. Sadece biraz ısınmaydı. Daha yeni başlıyorum, “diye devam etti Dubois.

Dubois “Kazanacağımın kaçınılmaz bir sonuç olduğunu biliyordum. Sırada Joe Joyce varsa, onun için de fazlasıyla hazır olacağım.”

Daniel Dubois, Ekim ayında Joe Joyce ile ringe çıkmaya hazır. Bu, tüm boks hayranlarının beklediği önemli bir maç.

Daniel Dubois Ve Ricardo Snijders Maçı

5 YORUMLAR

  1. Bi teşekkürde benden site yöneticisi arkadaşa. Gerçekten site çok güzel haberler veriyor. İnatla Bilgehanın sayfasına yazmak isteyen arkadaşlara gerçekten anlam veremiyorum.Merak etmeyin Bilgehan burda yazdınız diye size kızmaz :)) Buradada aynı ortamı kurabileceğimizi düşünüyorum

    • Duboisin yendiği nathan gorman gerçekten çok değerli bir boksördü benim için. Dubo resmen gormanı ezdi geçti. Dubonun en büyük handikapı saldırırken çok açık vermesi.Onun dışında foreman gibi güçlü. Tam bir hayvan. Umarım yakında büyük bir maçta izleriz onu