IRATE BOXING Menejeri Sam Jones, Joe Joyce için gelecek planları hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

“Bryant Jennings’i son maçında yendi … Wladimir Klitschko ile 12 raund boyunca çarpışabilen bir ağır siklet. Daniel Dubois, amatör veya profesyonel kariyerinde önemli bir ismi yenmedi. Bunlar sadece gerçekler. ”

Organizatör Frank Warren’ın 22 yaşındaki Ağır Siklet boksörü Daniel Dubois’i bir Dünya şampiyonu yapmaya çalışmasını sorgulayan Jones, Dubois’in Joe Joyce ile ringe adım atmaya hazır olmadığına inanıyor.

“Joe Joyce onun için çok fazla deneyime sahip olacak, ona göre çok fazla bilgiye sahip. ”

“Dubois’in çok fazla maçı yok. Joe Joyce onun yendiği Fujimoto değil? Dubois hep zayıf boksörleri seçmişti. ”

Joyce’nin başlangıçta 11 Nisan’da Dubois ile karşılaşması planlandı, ancak devam eden koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelendi.

“Joe dünyadaki herhangi bir boksörle ringe çıkabilir” dedi. ”Daniel Dubois’i silip onu yolun kenarına atacağız ve sonra Jarrell Miller’ı istiyoruz. Çağlar boyunca istediğimiz mücadele bu. Joe için bu kişisel bir mesele. ”

Görüşmeci Dev Sahni tarafından potansiyel bir Tyson Fury veya Anthony Joshua’ya karşı hangisinin olmasını tercih edip etmediğini sorduğunda, Jones’un “Çingene Kralı” seçiminde zaman kaybetmedi.

“Joe’nin Tyson Fury ile yüzleşmesini tercih ederim. Basit bir nedenle, bu dönemin kralı. Kendinizi en iyilere karşı test etmeyi istemelisiniz. Cristiano Ronaldo gibi bir futbolcuysanız, Lionel Messi’ye karşı oynamak istersiniz. Joe için de aynı şey geçerli. ”

“Joe sadece Anthony Joshua’yı yenerse, yine de bir numara sayılmaz.”