Hearn: Joshua “PATRON” mu?

Joshua, galip ilan edildikten sonra Hearn “Gelecek planları hakkında sert bir şekilde kutlamak ve kutlamak” dedi. “Bu adam Joshua, İngiliz boksunun büyümesinden sorumlu. ”

“Bu adam her şeyi kazandı. İngiltere’ye Olimpiyat altın madalyası kazandı, 16 dövüşün ardından bir dünya şampiyonluğunu kazandı, 19 dövüşün ardından kemerleri birleştirdi, 21 maçın ardından yine birleştirdi ve bu gece Suudi Arabistan’da 2. kez ağır siklet şampiyonu oldu ve bu güzel.

“Onunla dalga geçtiler, acımasızca eleştirdiler. Madison Square Garden’daki utançtan geri dönmesi gerekiyordu. Bu gecenin valisi [yöneticisi]. Ve 2. kez Dünya ağır siklet şampiyonu. Ona saygı göster. O harika bir birey. Yarın eve gelecek ve bir cehennem kutlaması olacak ”dedi.

Hearn’ün geçit töreninde bunu söylemekten nefret ediyorum, ancak Joshua ağır sikletin “Patronu” değil. Şu anda elinde 1 kemeri olan Deontay Wilder var. En iyi kemere sahip olan kişi o, aksi ispat edilmedikçe en iyisi WBC ağır siklet şampiyonu Deontay Wilder’dir.

Hearn, maçtan sonra Joshua’ya “Kral” diyor
“Buraya geldiğimiz için eleştirildik. İnsanlardan gelen karşılama inanılmaz. ”Dedi Hearn. “Bu gece, o yaptı. Anthony Joshua, ikinci kez ağır siklet dünya şampiyonu oldu. Bu gece, kutlamayla ilgili. Ne yapmak istiyorsa yapabilir.

“Başka maçlardan bahsetmeyeceğimizi söyledik. Ama WBC ağır siklet şampiyonu Deontay Wilder’a karşı meydanı boş bırakmayacağız.

“O Kral. Evet, sen kralsın. Sizsiniz, ”dedi Hearn, röportaj sırasında doğrudan kendisine gelen Joshua ile konuşmada. Joshua, Hearn’e “HAYIR” diyerek cevap verdi. Hearn’e kendisini ağır sikletin Kralı olarak görmediğini bilmesini istedi ama Hearn onu dinlemeyecekti.

“Sen. Seni yazdılar. Ve seni yazdılar, ”dedi aşırı duygusal bir Hearn. “Balon olduğunu söylediler, geri dönüp onun canını okudun. Sen yine kralsın, güven bana, ”dedi Hearn.

Zavallı Joshua, Hearn’i sakinleştirmeye çalıştı, ama o dinlemedi.

Joshua, “Mükemmel değilim, ama her zaman deniyorum” dedi. “Bu bölgede daha fazla boks göreceğiz, Amerika’da daha fazla boks göreceğiz”