Bulgar menajer Ivaylo Gotsev, Kubrat Pulev’in Anthony Joshua’ya başka bir ezici yenilgi yaşatacağını ve ardından ona bir rövanş hakkı vereceğini söyledi.

Gotsev, Joshua’nın Pulev ile yapacağı dünya şampiyonluk maçından sonra yeniden geri dönüş maçına ihtiyaç duyacağını belirtti.

Gotsev Sky Sports’a “Evet, tıpkı Ruiz’in yaptığı gibi ona rövanş hakkı vereceğiz, ama bir şeyi garanti edebilirim Kubrat Pulev’de yeniden maç yapmaya hazır olacak.” Dedi.

“Her ne sebeple olursa olsun Pulev, Ruiz’in yaptığı gibi maçın elinden gitmesine izin vermeyecek. Pulev ciddi bir boksör ve onun zorunlu rakibi. Oraya kan, ter ve gözyaşlarıyla geldi.”

“Bunun ciddi bir mücadele olacak ve dürüst olmak gerekirse, Kubrat Pulev, Anthony Joshua’nın kendisinden korktuğunu düşünüyor.”

Kubrat Pulev’in menejeri Bob Arum Sky Sports’a verdiği demeçte, “Eddie ve Joshua’nın İngiltere’de bu maçı istediklerini biliyoruz. Umarım Eylül ayına kadar sınırlı sayıda izleyici ile İngiltere’de bu maçı yapabiliriz.”

“Eddie bana 1.000 kişilik Kraliyet Albert Salonu’nda yapma olasılığını anlattı. Belli aralıklarla yemek ve içecekler servis ediyor. İyi bir gelir elde edilecek bir yer olacak.”