Allan Fox’a göre: Anthony Joshua’nın organizatörü Eddie Hearn, Anthony Joshua’nın Andy Ruiz ile yapacağı maçta rahat olduğunu ve 3 ağırsiklet kemerini geri kazanacağını söylüyor.

Hearn, Joshua’nın (22-1, 21 KOs) bu karşılaşmaya hiç olmadığı kadar hazırlıklı olduğunu, çünkü geçen Haziran ayında ABD’de olan maçta kemerlerinin Andy tarafından elinden alındığını söyledi. Eddie, şu anda Joshua kendinden emin ve tekrar kaybederse nasıl tepki vereceğini görmek ilginç olacak.

“ Her zamankinden daha iyi hazırlandı çünkü onu döven bir adamla dövüşüyor ve dört kez önünde Madison Square Garden’da onu yere düşürdü. dünya. Ve şimdi kemerlerini geri almak için savaşacak ”dedi.

Ruiz, IFL TV’ye yaptığı açıklamada, “7 Aralık’ta zor bir görev olacağını biliyorum, ancak şampiyon kalmak için elimden geleni yapacağım” dedi. “Ve bence Joshua’nın kafasında çok fazla baskı var. Bence bu gerçekten iyi. Hayranlara aksiyon kavgası yapacağız ve bu daha önemli.

“Bir şampiyon olmama rağmen, yine de ringe giren herhangi bir dövüşçüye saygı duyuyorum, çünkü hepimiz ailemize bakmak için hayatımızı tehlikeye atıyoruz. Bu yüzden hala aynı kalacağım.

Joshua’nın kazandıktan sonra herkesin öne eğilmesini istemekle ilgili olarak Joshua’nın yorumu, küskün bir insan gibi ses çıkardı. AJ, kaybıyla uğraşmakta zorlanıyor.

Ruiz, “Ana plan kazanmak, 7 Aralık’ta 1 Haziran’da yaptığım şeyi tekrarlamak” dedi. “Biliyor musun? Belki biraz daha hafif veya belki de aynı. İyi yiyordum ve şefim de yanımda. Aynı şeyi yiyorduk. İyi olabilir ya da kötü olabilir ”dedi Ruiz, kilo kaybı hakkında.