Eski dünya şampiyonu Amir Khan göre, COVID-19 korona virüsünün Çin’den kaynaklanmadığını yeni 5G iletişim ağlarını test etmek ve “çoğumuzdan kurtulmak” için bazı komploların bir parçası olabileceğine inanıyor.

Khan, videoyu hızla dolaşmaya başlayan sosyal medyaya yayınlamıştı.

“Çin’den geldiğini sanmıyorum,” dedi Khan. “Bu bir yalan, gerçekten. İnsanlar yarasa ve yılan yediklerini ve zehir karıştırdıklarını söylüyorlar. Bu ne saçmalık? Buna inanıyor musun? Ben inanmıyorum. ”

“Bu korona virüsünden muhtemelen benim gibi sıkılıyorsun. Yükselen bu kulelerde 5G ile ilgili bir şey olduğunu düşünmüyor musunuz? İnsan yapımı bir şey. Oraya bir sebeple konuldu. Nüfus kontrolü için olabilir özellikle yaşlı insanlara zarar verdiğini söylediklerinde çoğumuzdan kurtulmayı amaçladılar. Gece inşa edilen bu kulelere bakın, sonra insanlara dışarı çıkmamalarını söyleyin. Eminim o kulelerden birini evimin dışına koyacaklar. Bütün bunların arkasında kim var? Umarım bir savaş başlamaz. ”

“3G, 4G, 5G her gerçekleştiğinde, her seferinde bir şeyler oldu. 2003 yılında, 3G dünyaya tanıtıldığındaa, SARS salgını vardı. Daha sonra 2009’da 4G tanıtıldı, birçok insan domuz gribi salgınına yakalanmıştı. 2020 yılında 5G ve korona virüsü ”

Amir Khan bazı insanların kendi videolarını izledikten sonra deli olduğuna inanabileceğini itiraf ediyor.

“Amir Khan’ın aklını kaybettiğini söyleyecekler,” dedi Khan.

Aynı zamanda, Khan vatandaşlarını COVID-19 enfeksiyonundan kaçınmak için birçok önlem almaya teşvik ederek İngiltere’nin mevcut çabalarını tam olarak desteklemektedir.