Charles Brun: Joseph Parker’ın menajeri David Higgins, gelecek yılın şubat ayı için Dereck Chisora ile mücadeleye yeniden başlamak için hazır ve istekli olduğunu söyledi. Parker (26-2, 20 KOs) daha önce Londra’daki O2 Arena’da Chisora (32-9, 23 KOs) ile karşılaşmak için anlaşılmıştı, ancak doping şüphesi nedeniyle çekilmek zorunda kalmıştı

35 yaşındaki Chisora, cumartesi günü Londra’daki O2 Arena’da 4. raundda David Price ‘ı nakavtla geçmişti. Dereck, Parker ile olan mücadelenin “en kısa sürede” yeniden planlanmasını istiyor. Ancak Chisora’nın yöneticisi David Haye, Chisora’nın karşısında Andy Ruiz yada Oleksandr USYK’ yi görmek istediğini söyledi.

Chisora’nın yenilgisiz Usyk (17-0, 13 KOs)ile karşılaşması maddi kazanç olarak bakıldığında Parker’ la karşılaşmasından çok daha avantajlı.

Higgins, Hearn için Chisora ve Parker’ı hazırlamaya hazır

“Bütün dünya onu görmek istiyor, ”dedi Parker’ın menajeri David Higgins, bir Chisora-Parker karşılaşması hakkında skysports.com’a. “Joseph hazır ve istekli ve sadece bir tarih ve bir mekana ihtiyaç duyuyor. Evet, elbette görüşmelere gireceğiz. Bu yüzden iş yapıyoruz ”