Tim Royner:Matchroom organizatörü Eddie Hearn, 7 Aralık tarihinde New York’taki Brooklyn Barclays Merkezinde 2008 Rus Olimpiyası Matt Korobov’la karşılaşmak için Chris Eubank Jr.’ın verdiği karardan memnun değil. Hearn, bunun 30 yaşındaki Eubank Jr. (28-2, 21 KOs) için kötü bir eşleşme olduğunu hissediyor, çünkü 36 yaşındaki Güney Çocuğu Korobov’a (28-2-1, 14) kaybedebilir. KOs)

Hearn, Eubank Jr.’ın Callum Smith veya Billy Joe Saunders gibi Matchroom’lu iyi dövüşçülerinden biriyle yüz yüze gelmesinin daha iyi olacağını düşünüyor. Bunlar Eubank Jr. için, onu yenebilecek Korobov’dan daha iyi mücadele eder. Sorun şu ki, Eubank’ın Callum ve Saunders’ı yenme şansı, 36 yaşındaki Korobov’u yenmesinden daha düşük. Hearn, Eubank Jr.’ın Korobov’la dövüşmesinden şikayet ediyor.Kendi şirketinden Callum veya Saunders ile karşılaştıramadığı için oldukça üzgün.

Eubank Jr. neden büyük savaşçılarıyla savaşmayı kabul ederek Hearn’e yardım etme ihtiyacı duysun ki? Eubank Jr. ve Hearn arasında var olan tüm kötü durum, onun boksörleriyle savaşmak istediğini düşünmesi hiç mantıklı gelmiyor. Hearn, 2016 yılında Gennadiy Golovkin dövüşü için Kell Brook’un yerini değiştirdiğinde Eubank Jr. ile köprülerini tartışmalı bir şekilde yaktı. Hearn, Eubank Jr.’ın neden onu aramadığını merak etmesi ilginç.Golovkin ile Eubank’ın karşılaşması gerekiyordu. Bunun yerine, Hearn Brook’u Golovkinle karşılaştırdı.