Top Rank başkanı Todd DuBoef’a göre, Jarrell ‘Koca Bebek’ Miller “geri dönüşü yaklaşırken ağır siklette çok fazla şey sunabilir.

Yenilgisiz Amerikalı, geçtiğimiz yıl uyuşturucu testlerinde başarısız olmasından bu yana Top Rank ile bağlantı kurdu ve Haziran ayında New York’taki Madison Square Garden’da Anthony Joshua’yla yapacağı maç iptal oldu.

“Miller’ın Joshua’nın karşısında olması gerekiyordu ama olmadı,” dedi DuBoef Sky Sports’a.

“Ağır siklet bölümünde Miller üst saflarda yer alıyor. Miller, Joshua, Tyson Fury, Deontay Wilder, Dillian Whyte, Andy Ruiz Jr’a bakın bu adamların hepsi savaşıyor.

“Miller, Fury ve Wilder’la benzer bir kişiliğe sahip harika bir konuşmacı ve çok karizmatik. O çok şey sunabilen bir adam.”

Bogdan Dinu’yu nakavt ettiği Kasım 2018’den beri ringe çıkmadı ve henüz bir geri dönüş planı yok.

ABD’de Fury’yi de tanıtan Top Rank ile bağlantı kurduğunda, destekçi Bob Arum şunları söyledi: “Jarrell Miller geri dönme, işleri doğru şekilde yapma ve dünyanın ağır siklet şampiyonu olma konusunda ciddi.

“O boksun en eşsiz ve heyecan verici karakterlerinden biri, ama en önemlisi hala mücadeleye devam edebilir.”

Miller daha önce şunları söyledi: “Büyük bir geri dönüş için küçük bir aksilik. Her şey ve herkes için geliyorum.

“Kimse güvende değil. Kötü adama merhaba de.”

“Herkes süper kahramanı canlandırmak istiyor. Güneşli bir dünyada yaşamıyoruz. Asla süper kahraman olamayacağım. Benim dünyamda, çoğu zaman kötü adam kazanır.”

Top Rank, geçtiğimiz Temmuz ayında O2 Arena’da Dillian Whyte’ye kaybeden Oscar Rivas’la da sözleşme imzaladı.

Oscar Rivas

Kolombiyalı boksör, WBC ‘geçici’ şampiyonu ve zorunlu rakip olmak için onu yenen Whyte ve Usyk’nin hemen arkasında, WBC tarafından 3. sırada yer alıyor.

“O [Rivas] büyük bir söz sahibi olacak sikletin seçkin boksörlerin zirvesinde olacak,” dedi DuBoef.