Allan Fox’a göre: Errol Spence’in durumunun geçen ay 10 Ekim’de Dallas, Teksas’ta geçirdiği korkunç araba kazasının ardından daha önce bildirildiği gibi olmadığı yönünde söylentiler var. Spence emniyet kemerini takmıyordu.

Spence’in arabasının ne kadar ağır hasar gördüğü göz önüne alındığında, taraftarların yaralanmalara maruz kalmadan kazadan kurtulduğuna inanmaları zor.

Yoğun bakım üniteleri hayati tehlike oluşturan yaralanma veya hastalara yöneliktir. Spence’ın altı gündür yoğun bakım ünitesinde bulunmuş olması, muhtemelen bize araba kazasında sadece bir çizik olmadığı yönünde fikir verir.

Kazadan sonra Spence’ın kırılmış bir dişi olduğu söylendi. Doğruysa, bu sebep Spence’in halka açıkta görünmemesi veya telefonda görüşme yapması için yeterli mi?

Ferrari 488 Spider ile, 10 Ekim öğleden sonra saat 2: 53’te yapılan araba kazası sırasında birkaç yere çarptıktan sonra Spence Dallas’ta hastaneye kaldırıldı. Daha sonra bir DWI ile suçlandı.

Spence’ın yaşadığı araba kazasında meydana gelen yaralanmalardan kaçma şansı nedir? Spence’ın kötü şekilde yaralanmadığına inanmak oldukça zor.

Araba kazasından bu yana Fanlar Spence’den bir şey duymamış, Instagram’da “Ben kemiksiz bir vahşiyim!” Dediği bir gönderi dışında, bu yazı Spence ya da Instagram hesabını kontrol eden kişi tarafından hızla silinmiştir. .

Bazılarının Spence’in araba kazasında geçirdiği yaralanmaların, boks yapma ihtimalini düşürdüğü kanısına vardı.

Spence’in kazasının videosuna bakıldığında, hayatta kalması bir mucize. Spence’in araba kazasının etkisi patlayan bomba gibiydi.

Spence kazadan bir daha geri dönemezse, duyması üzücü bir haber olacaktır. Geçmişte büyük boksörlerin araba kazalarında hayatlarını kaybettiklerini ve tekrar savaşamadıklarını gördük. Spence, yakın zamanda Shawn Porter’ı mağlup ederek kemerleri birleştirmişti.

Spence için bir sonraki hamlesi Ocak ayında Danny Garcia’ya karşı 2 unvanını savunması ve ardından kemer birleştirme maçında WBA şampiyonu Manny Pacquiao ya da WBO kemer sahibi Terence Crawford ile karşı karşıya gelmesiydi. Tüm bu planlar şimdi Spence’in araba kazasının ardından beklemede.