Lightweight dünya şampiyonu Devin Haney (24-0, 15 KOs) kemerini Alfredo Santiago’ya karşı 12 raund sonunda bütün raundları kazanarak korudu.Billy Joe Saunders (29-0, 14 KOs) ise Marcelo Esteban Coceres karşısında nakavt ile galibiyete uzandı.

Billy Joe Saunders

“Mazeretim yok. Performansım Canelo ya da Jacobs’a layık değildi, ama ben buraya beş gün önce geldim. Kafamda onu buradan çıkarmam gerektiğini biliyordum. Zamanlamam kötüydü, hareketlerim kısıtlıydı. Kalabalığı etkilemek istedim. Umarım KO’dan zevk almışsınızdır, bu gece yapabildiğim her şey bu.

“Göğsüm ağrıyordu ve öksürüğüm vardı, ama bahanem yok. Zihinsel olarak% 100 kavga etmedim. Sadece sakin görünmeye ihtiyacım vardı ve morale ihtiyacım vardı. Bu daha önce yaşadığım bir deneyim.

“Büyük kavgalarda bulundum, sakin kalmam gerekiyordu. Şampiyon olarak, ne zaman gaza basacağınızı bilirsiniz ve bir noktada gaza basmanız gerekir. Kazanmak ve kaybetmek arasındaki fark bu.

“Canelo, dört siklette bir şampiyon olmak istiyorsan, benimle maç yapmalısın, çünkü bunu gerçekleştirmenin zamanı geldi. Canelo’yu istiyorum. Size saygı duyuyorum, spor için büyük işler yaptınız. ”

Bakalım Canelo, Billy Joe Saunders’ın nasıl bir yanıt verecek gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Gecenin ana maçında ünlü youtuberların maçını ise KSI puanla Paul Logan’ı yenmeyi başardı. Paul Logen profesyonel kariyerinde kemer sahibi olma hayaline daha ilk maçtan son verse iyi olacak…