Yükselen yıldız Ryan Garcia (19-0, 16 KOs) bugün Los Angeles Medya Turu düzenledi ve Francisco Fonseca’ya(25-2-2,19 KO) karşı 12 raundluk karşılaşmasına destek bulmak için Westside Boks Kulübü ve ESPN stüdyolarını ziyaret etti.

Bu karşılaşma 14 Şubat Cumartesi günü Kaliforniya’nın Anaheim kentindeki Honda Center’da gerçekleşecek ve sadece DAZN’da canlı olarak yayınlanacak.

Garcia’nın destekçisi Golden Boy Promotions’ın Başkanı ve CEO’su Oscar De La Hoya, boksörünün yıl sonuna kadar dünya şampiyonluk mücadelesine hazır olacağına inanıyor.

“Umarım çok fazla kırık kalp görmeyiz, ama umarım kırık bir burun görürüz. Bu Ryan Garcia için harika bir gece olacak. O sert bir rakiple karşılaşacak. Bu yıl onun çıkış partisi olacak” Dedi De La Hoya.

“Bence yıl sonuna kadar bir dünya şampiyonu olacak. O daha güçlü, daha hızlı ve daha akıllı hale geliyor. Onun için en iyisini istiyoruz.”
 
Garcia vs. Fonseca, Golden Boy tarafından sunulan WBC Silver Lightweight kemeri için ringe çıkacaklar. Etkinliğin sponsorluğunu Hennessy “Never Stop. Never Settle” üstleniyor.

Maç biletleri satışta ve 150 $, 100 $, 50 $ ve 25 $ artı geçerli vergiler, ücretler ve servis ücretleri. Biletler goldenboytickets.com, ticketmaster.com adresinden ve telefonla 800-943-4327 numaralı telefondan ve Honda Merkez Gişeden satın alınabilir.