Andre Ward, Anthony Joshua’nın şu anda dövüştüğü şekilde Tyson Fury’yi yenmenin hiç bir yolunu göremediğini söylüyor. Eski dünya şampiyonu ‘SOG’ Ward, Joshua’nın (23-1, 21 KOs) Andy Ruiz Jr. ile yaptığı maçlarda tam anlamıyla ringde hakimiyeti ele geçiremediğine inanıyor.

Fury ve IBF / WBA / WBO şampiyonu Joshua, Wilder dövüşmelerine izin vermek için kenara çekilmeyi seçerse yakında karşılaşabilirler. Bu olmasa bile, Joshua ve Fury’nin 2021’in ilk çeyreğinde karşılaşacağını söyleyebiliriz.

Ward Joshua’nın İyi Olmadığını Belirtiyor

“Her şey olabilir. Bu sonuçta ağır siklet bölümü, ama Joshua Andy Ruiz’le rövanşı kazanmasına rağmen yeterince baskın görünmüyordu, ”dedi.

“Fiziksel olarak iyi durumda bir boksör olmasına rağmen daha küçük bir boksör gibi hareket etti. Bu beni ilgilendiriyordu. Tyson Fury’nin şu an sahip olduğu momentum çok iyi onu yenebilecek bir boksör göremiyorum.”

“Bence Tyson Fury’yi yenmek için en çok şansı olan boksör o sağ eliyle Deontay Wilder. Wilder, Fury’yi üçüncü maçta sağ eliyle yıkmak zorunda, ancak Anthony Joshua’nın şu anda Tyson Fury’yi yenebileceği herhangi bir senaryo düşünemiyorum ”dedi.

Tim Bradley Fury’yi Rakipsiz Olarak Görüyor

Tim Bradley “Andre Ward ile aynı düşüncedeyim” dedi. “Tyson Fury’yi yenebilecek kimseyi görmüyorum ve Joshua’nın onu yenemeyeceğini biliyorum. Andy Ruiz’e karşı baskıdan hoşlanmadığını gördük,” dedi Bradley