Dillian Whyte, Anthony Joshua ile “iki ya da üç kez” daha karşılaşmak istediğini söyledi.

Çiftin bir geçmişi var, Whyte Joshua’yı amatör kariyerinde yendi ve Joshua 2015’te profestonel maçta Whyte’yi yenerek intikamını aldı.

Ancak Whyte genellikle Joshua’nın herkesten daha fazla karşılaşmak istediği isim olmuştur. Joshua-Fury maçı olmazsa Whyte-Joshua maçı gündeme gelebilir

Whyte, “Joshua ile kariyerimde iki ya da üç kez daha karşılaşmak isterim,” dedi. “Bu maçın olacak olması disiplinli çalışmayı arttırır, her şeyi doğru yapmanı sağlar. O sadece seni o saat erken yatmaya sevk edecek adam. ”

“Dünya şampiyonu olmak güzel, ama bazen bu ekstra vuruşa ihtiyacınız var” dedi. “Parası var, dünya şampiyonluk kemerleri var, bu yüzden zorluklar istiyor. “Dillian için hazır olmam gerektiğini biliyorum, çünkü Dillian çok tehlikelidir” gibi. Bunu biliyor. ”

Whyte, Manchester’daki Alexander Povetkin ile 2 Mayıs maçına hazırlanırken Hearn ile Portekiz’deki eğitim kampından konuşuyordu. Bu hafta koronavirüsü pandemisi nedeniyle ertelenmesi beklenen bir maç.

Whyte, “Etraf sessiz ama raflarda yiyecek bir şeyler var ” dedi. “Herkes panikliyor ama evdeki durum kötü değil.”

“Ben bir profesyonelim, bu yüzden eğitim alıyorum, pozitif kalmaya çalışın. Birçok insan bize profesyonel sporculara bakıyor, bu yüzden her gün olumlu bir şey yayınlamaya çalışıyorum, sadece hala antrenman yaptığımı göstermek için hala güçlü kalıyorum.

“İnsanlara bu zamanlarda ve kendinize olduğu kadar, bu durumlarda olabildiğince iyi bir şekilde yaşadığınızı göstermek gerçekten önemlidir. Sadece panik yapmak ve kapatmak kolaydır ve sonra her şey durur. Elimden geldiğince pozitif olmaya çalışıyorum. ”