Haziran ayında tartışmalı bir şekilde kemer birleştiren Katie Taylor Cumartesi günü Christina Linardatou ile Manchester’ da 140 lbs de karşı karşıya gelecek maç DAZN’dan canlı yayınlanacak.

Profesyonel rekoru 14-0 (6 KO) olan 33 yaşındaki İrlandalı yıldız ve amatör efsane Linardatou (12-1, 6 KO) karşısında kendisini çok çekişmeli bir maçın beklediğinin farkında.

Taylor, “Bu, iki siklette dünya 1 numarası olmak için büyük bir fırsat ve kendim ve ülkem için daha fazla tarih yazmaya hazırım” dedi. “Christina’nın getirdiği zorlukların farkındayım. Sikletindeki en iyi boksör olduğunu düşünüyorum ve çok heyecan verici ve sert bir mücadele için sabırsızlanıyorum.

“Siklet yükselttim ve yeni bir meydan okuma bu, spor yapmak için çok çalıştım. Sen benim için en iyisini göreceksin ve benim oyunumda olmalıyım çünkü sikletinde 1 numara Linardatou’nun kariyerinde büyük kazançlar kazandığını düşünüyorum. ”

Taylor en son Delfine Persoon ile karşılaştı ve tartışmalı bir karar ile kazandı.Rövanş için çok çağrı yapıldı, ancak Taylor bunu umursamadı.

“Benim için büyük bir 12 ay olacak, ama önce Christina’yı geçmem gerekiyor” dedi. “Odak noktam buna tamamen odaklanmak. Daha fazla ilerlemem için büyük bir şans ve bunun farkında olduğumu biliyorum. O mükemmel bir dünya şampiyonu ve benim için büyük bir sınav olacak ama üstesinden geleceğime eminim.

Katie Taylor Fotoğrafları

https://www.facebook.com/Bokshaber/
Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.