Jarrell ‘Koca Bebek’ Miller eski ağır siklet şampiyonu Deontay Wilder’ı ve şu anki IBF / WBA / WBO şampiyonu Anthony Joshua hakkında pazar günü yaptığı röportajda onların sahtekar olduğunu söyledi

Miller, Wilder ve Joshua’yı ‘sahtekar’ olarak görüyor ve her ikisini de önemsemiyor. Miller, Joshua’nın sahte bir kişiliğe sahip olduğunu ve dünya şampiyonluk unvanlarını uzun süre tutamayacağını düşünüyor.

Miller (23-0-1, 20 KOs), 17 Kasım 2018’de Bogdan Dinu karşısında 4. raundda nakavtla galibiyetinden bu yana 16 aydır maç yapmadı. Geçtiğimiz Haziran ayında Joshua (23-1, 21KO) ile maç yapması planlandı, ancak uyuşturucu testinde başarısız olduktan sonra, maçtan çekildi. ‘Koca Bebek’ Miller için çok büyük bir maaş günü olacaktı.

Son zamanlarda Miller, Top Rank ile anlaştı ve bir sonraki maçı Carlos Takam ile olabilir.

“Anthony Joshua tam bir sahtekar. İyi bir tavır takınıyor ama kapalı kapılar ardında benim hakkımda konuşuyor, ”dedi Miller IFL TV’ye. “Her zaman gerçek ol. Anlıyorum ve belli bir şekilde yaşaması için bunu yapması gerekiyor.

“Kemerlerini korumayı başarırsa evet, ”dedi Miller, Joshua ile maç yapıp yapmayacağı sorulduğunda.

Miller: Joshua Hala Deontay Wilder’ı Yenemeyecek

“Ne zaman yumruk alırsa, bacakları tutulur. Tyson Fury’yi yenebileceğini düşünmüyorum ve hala Deontay Wilder’ı yenebileceğini sanmıyorum. Pulev bile onu yenebilir. Bu dünyanın en kolay maçı değil.”

“Boksta çok fazla şey var. Evet, bence Fury sikletin en zor boksörü. Tyson’ı seviyorum, ama Tyson ringde bana hiçbir şey yapamaz. Bunu biliyor. ‘Koca Bebek’in şaka olmadığını biliyor.