Deontay Wilder ve Tyson Fury arasındaki rövanş karşılaşması 22 Şubat’ta Las Vegas’taki Grand MGM’de gerçekleşeceği resmi olarak açıklandı.

İlk kez, Fox Sports ve ESPN +, gelirleri arttırmak için ortak bir çalışma yapacak. Bu karşılaşmanın 100 milyon dolarlık bir maç olması bekleniyor.

MGM yetkililerine göre, bilet fiyatları 154 $, 254 $, 354 $, 504 $, 1.004 $, 1.504 $ olarak değişiyor. İlk maçta 75 $ ve 1000 $ arasında olan bilet fiyatları bu karşılaşmada artmış gözüküyor.

Andre Ward: Bu karşılaşmanın olacağını düşünmüyordum

“Fury ve Wilder arasındaki ilk maçtan sonra, iki boksöründe riske girmeyeceğini düşündüm. Yanılmışım, ”dedi Andre Ward ESPN’e. “Mücadele oluyor ve Deontay Wilder hiç olmadığı kadar popüler ve kendinden emin.

“Tyson Fury de aynı şekilde kendinden emin. Bu boksörlerin her ikisinde de çok fazla kazanma hırsı var ve risk almaya hazırlar. Buna saygı duyuyorum.

“Wilder,“ Raund kazanmaya çalışmıyorum. Ben sadece bu atom bombasını indirmeye çalışıyorum ve bunu yaptığımda bu mücadele sona erecek ” dedi.

Wilder-Fury 2’deki SOG Ward, “Birbirlerinden nefret ettiklerini düşünmüyorum, ancak tanıtımlar sırasında bu durumu ilginç hale getirmek için yeterince şowları var” dedi.