Chris Williams’a göre: Eddie Hearn, Perşembe günü rakip organizatör olan Bob Arum’a, WBO welterweight şampiyonu Terence Crawford’un Egidijus Kavaliauskas’a karşı 14 Aralık’ta New York’taki Madison Square Garden’da yaptığı son karşılaşma için bilet satışları ile alay etti. Hearn, bu maçın sadece 4.000 bilet sattığını söylüyor.

Matchroom Boks organizatörü Hearn, Arum’un ABD’deki maç kartlarının bilet satmadığı için eleştirmesinden sonra kötü görünüyordu. Hearn, bugün karşılaşacak olan Daniel Jacobs ve Julio Cesar Chavez Jr.’ın 10.000 kişilik bir kalabalığa sahip olacağını söylüyor.

Jacobs vs. Chavez Jr., 20 Aralık Cuma gecesi Phoenix’teki Talking Stick Resort Arena’da karşılaşacak. DAZN bu mücadeleyi canlı yayınlayacak.

Hearn: Crawford’un maçında 4.000 bilet satıldı, Jacobs-Chavez Jr. iki katına çıkacak

Hearn, “Jacobs-Chavez Jr.’a iki kat sattık, bunun şaka yollu bir gönderme olduğunu söylemiştim” dedi. “Yani bilet satışlarımızdan memnunuz. Maalesef, genç hayranlar Bob Arum ile pek ilgili değil. O, Şeref Salonu’nun muhteşem bir organizatörü, ancak genç hayranları onu dinlemek istemiyor. Gerçek bu.

“Hala iyi bir aklı var. Boks hakkında bildiğimden daha fazla şey biliyor, ”dedi Hearn, Arum hakkında konuşmaya devam etti. “Ne yazık ki, izleyiciyle ilişki kuramıyor ve bu yüzden bilet satamıyor”.

Hearn, Chavez Jr. ve Jacobs karşılaşması ile ilgili konuşurken, “Nevada Komisyonu bile, Cuma gecesi neleri başarabileceğimizi biliyor ve bunu engelledi” dedi. “Jacobs-Chavez Jr için 10.000’imiz olacak. 15-16.000’imiz olabilirdi.