Teofimo Lopez

Terence Crawford ve Teofimo Lopez, geçen Cumartesi gecesi ESPN + ‘da Egidijus Kavaliauskas ve Richard Commey’e karşı yaptıkları maçlar için yeterince ilgi gördü.

@Mike Coppinger’e göre Teofimo’da ortalama 1.429 milyon izleyici var. Zirve için bir ortalama bir rakam yok. 1.429 milyon izleyici mükemmel bir rakamdır. Lopez (15-0, 12 KOs), New York’taki Madison Square Garden’da Commey’i (29-3, 26 KOs) nakavt etti.

22 yaşındaki Teofimo Lopez’in maç kartındaki en iyi performansı sağlayarak Gösteriyi Crawford’dan çaldığını söylemek yanlış olmaz. Crawford 9. raundda daha önce yenilmeyen Kavaliauskas’ı (21-1-1, 17 KO) yenmeyi başardı.

Crawford vs Kavaliauskas, 1.512 milyon izleyiciye ulaştı ve bu rakamlar iyi. Bu dövüş için çok az sayıda boks hayranı heyecanlandı.

ATLAS, TEOFIMO’yu PACQUIAO’yla KARŞILAŞTIRIYOR
Atlas, “Lopez’den gördüğüm özellikler hızlı ellere sahip, gücü var hızlı hareketleri ve hızlı ayakları var” dedi.
Teddy Atlas “Ben karşılaştırmayı Pacquiao ile yaptım. Lopez ile aynı yetenekleri gördüm.

Teofimo hakkında Atlas, “22 yaşında, bir silahın oğlu gibi yumruk atabiliyor, doğal bir güce sahip” dedi. “Lomachenko’ya göre bazı avantajlar var mı? 22 yaşında ama fiziksel olarak daha güçlü bir adam.

Atlas devam etti Teofimo. “Belli ki ilerlemek ve parlamak için daha çok fazla yolu var ve hala onun olmasını istediği şeyler. Ancak, onu Lomachenko gibi bir adamın önüne koymak için çok erken olduğunu da söyleyebiliriz ”dedi.

Lomachenko Lopez’den daha iyi hareket ediyor, ama gücünden yoksun. Lopez’in Lomachenko’yu indirmenin bir yolunu bulması gerekecek çünkü darbelerden kaçınmak için Lomachenko çok fazla haraket edecek.

Lopez, Lomachenko’nun sahip olduğu boks yetenekleriyle son derece hareketli bir dövüşçüye karşı mücadele etme deneyimine sahip değil. Bununla birlikte, Lopez’in ne kadar idman yaptığı önemli değil. Lomachenko, görmediğiniz bir dövüşçü türüdür ve bu nedenle Lopez’in bu deneyimi tecrube edinmesi mümkün olmaz.