Joshua, “Fury bir daha ringe çıktıklarında Deontay Wilder’ı yenebilir” dedi. “Wilder’ı yendiğimde seninle savaşacağım, sorun değil” diye yanıt verdi Fury

Anthony Joshua, Tyson Fury’nin “Deontay Wilder’den daha hızlı” bir boksunu kabul ettireceğine inanıyor ve hatta WBC şampiyonuna karşı hazırlanmalarına yardım etmeyi teklif ediyordu.

Joshua, Andy Ruiz Jr’ı yenerken üstün bir performans ile kazandı ve sikletinin tartışmasız şampiyonu olmaya kararlı kaldı.

Fury’nin, Wilder ile ikinci mücadelesini onaylaması bekleniyor; Joshua, Fury ile 2020’de gişe rekorları kıran bir mücadele yapmak istiyor, bunun için Wilder’a karşı kazanmasına destek veriyor.

Joshua Sky Sports News’e “Dürüst olmak gerekirse, bir dahaki sefere çıktıklarında [Fury] Deontay Wilder’ı yenebileceğini düşünüyorum. Bu sadece benim görüşüm” dedi.

“Bence Tyson Fury ile benim maçım Wilder maçından daha güzel bir maç olur. Bu durumda, Fury’nin kazanmasını istiyorum, çünkü sadece savaşmak istiyorum.

“Bu kavgayı burada İngiliz topraklarında yapmak için? Dostum, bunu hayal edebiliyor musun?

“Bu dövüşü istiyorum, çünkü Fury’nin Wilder’dan daha hızlı olduğunu düşünüyorum.”

Fury sosyal medya aracılığıyla cevap verdi: “Wilder’ı yendiğimde seninle AJ ile karşılaşacağım, sorun değil.

“Seninle kampta zaman geçirmeyi çok isterim, çalışmayı gerçekten çok seviyorum ve Deontay Wilder’a uygun bir dayak atmak isterim. Umarım bunu yaparsın, çünkü benimle eğitim kampında olmanı seviyorum. “

Joshua “Bu son kemeri almak için bastırmam gereken kişi(Wilder), bu günden itibaren yaptığım gibi, bu bölümü ele geçirebilirim.

Joshua Dillian Whyte için: “Bu dövüşü istediğimi biliyorsun,”Kuzey batı, güney Londra’ya karşı. İlk maçta onu yere yapıştırdım.

“Yine profesyonelce karşılaştık. Özveri ve yeni şeyler öğrenmem sayesinde, zafer kazanmayı ve İngiliz şampiyonluğunu kazanmayı başardım.