Terence Crawford Pazar günü sosyal medyaya gitti ve IBF / WBC Welterweight şampiyonu Errol Spence Jr.’ı devireceği ve daha sonra onu arabasında gözyaşları içinde bırakacağı günlerin geleceğini söyledi.

Profesyonel olarak 12 yıl sonra, Crawford sonunda PBC boksörlerine karşı istediği maçları alamadığı için patlama noktasına ulaşmış gibi görünüyor.

Crawford, Spence’in nakavt olacağını ve onu ağlatacağını söylüyor

“Onu maça davet ediyorum ve hepinize söylüyorum demek istediğim, o gün onu nakavt ettiğimde, o arabasında ağlayacak, ”dedi Crawford Twitter’da Spence hakkında.

“Ve tüm bu mazeretleri ve yöneticileri kullanmayı bırak. Bizim için çalışıyorlar. Hepiniz aptal mısınız. Gerçekten kavga etmek istiyorsan, onlara söyle. ”dedi Crawford.

Soru şu ki, Crawford (36-0, 27 KOs) neden Spence’e meydan okumak için bu zamanı seçti? Spence 10 Ekimde 488 Ferrari Spider’le yaptığı araba kazasından kurtuldu ve en azından Crawford gibi bir boksörle ringe çıkacak kadar sağlıklı görünmüyor.

Spence çok kısa bir süre önce hastaneden çıktı ve Crawford haberleri bilmiyormuş gibi görünüyor. 10 Ekim’de 488 Ferrari Spider’ın yüksek hızda taklalar atan Spence bu kazandan güçlükle kurtulmuştu.