IBF welterweight şampiyonu Errol Spence, gece geç saatlerde Ferrari’siyle kaza yapmasının üzerinden neredeyse bir yıl geçti. TMZ Sports‘a yaptığı açıklamada bu olayın kendisini tamamen değiştirdiğini söyledi.

30 yaşındaki Spence, “Evet, hayata biraz farklı bakıyorsun,” dedi. “Birincisi, yenilmez olmadığınızı anlıyorsunuz … o zaman sadece her şeyi daha çok önemsiyorsunuz, sevdiklerinizle ve bunun gibi şeylerle zaman geçirdiğinizden emin oluyorsunuz.”

“Ne zaman gideceğini asla bilemezsin. Bu yüzden benim için sevdiklerimle vakit geçirmek önemli.”

Daha önce bildirdiğimiz gibi, dünyanın en iyi boksörlerinden biri olan Spence, 10 Ekim’de videoya kaydedilen bir kaza sırasında Ferrari’sini mahvetti.

Hayatta kalması bir mucizeden başka bir şey değil olmayan Spence’in Ferrari’si paramparça oldu.

Errol Spence Jr. 5 Aralık’ta Danny Garcia’ya karşı yapacağı maçta unvanlarını korumaya çalışacak.

“Sikletimin en iyi boksörü olduğumu düşünüyorum. En iyi olan benim. Bu yüzden, muhtemelen bir sonraki en iyi olan Danny Garcia’yı istedim.”

Buradaki asıl soru sikletteki en iyi Errol Spence mi ya da Danny Garcia mı? Terence Crawford’u görmezden gelerek ondan açıkça korktuğunu belli ediyor. Errol Spence daha önce yaptığı açıklamada Crawford’la maç yaparak ona para kazandırmak istemediğini açıklamıştı.

Ve kazanırsa, Spence’in aklında başka bir rakip var … dört siklet şampiyonu Saul “Canelo” Alvarez. Spence hiç kuşku yok ki Crawford’a kaybetmek yerine Canelo’ya kaybetmeyi tercih edecektir çünkü onun için daha fazla maaş günü olacak.

Spence, TMZ Sports’a “160 pound ile harika bir maç olur” diyor … “Özellikle de Kovboylar stadyumundaysa!”