Deontay Wilder, 24 Temmuz’da Tyson Fury’yi “nakavt etmekten” fazlasını yapmak istediğini söyledi. Eski WBC ağır siklet şampiyonu Wilder (42-1-1, 41 nakavt), Fury’ye (30-0-1, 21 nakavt) kaybının intikamını almak istiyor.

Deontay Wilder gece boyunca Fury’ye zarar vermek istiyormuş gibi görünüyordu.

Salı günkü Los Angeles’taki basın toplantısında Wilder, Fury’yle karşı karşıya gelmesi sırasında son derece ciddi görünüyordu ve mesajını boks kamuoyuna iletmek için tam beş dakika boyunca koyun gibi görünen İngiliz rakibine baktı.

Wilder’ın yüzünde gerçekten Fury’ye zarar vermek istiyormuş gibi bir ifade vardı. Charles Brun bu bakışı daha önce de görmüştü ve adamım bu rakip için her zaman kötü sonla biter.

Wilder, Fury’ye karşı ne yapmayı planladığı konusunda ESNEWS’e “Onu nakavt etmekten daha fazlasını yapmak istiyorum” dedi. “İnsanlar ne hakkında konuştuğumu biliyor.”

“Sanırım belirli bir şeyi isteme arzumu besleyecek adam bu. Hayranımsanız ve bana ayak uyduruyorsanız, neden bahsettiğimi biliyorsunuz, ”dedi Wilder büyük bir ipucu bırakarak.

“Bana ayak uydurduysan, nasıl hissettiğimi zaten biliyorsun. Ben buraya oyun oynamaya gelmedim. “Ama şimdi işini yapmasına izin vereceğim ve ne kadar eğlenceli olacağını göreceğim.”

“Hiçbir şey duyamadım. Hiçbir şey duymak istemiyordum. Duymak benim için yeni bir şey değil. Yapacaklarımı şimdiden kafama taktım ve sabırsızlıkla bekliyorum” dedi Deontay Wilder.