Eddie Hearn, Kasım ayında Anthony Joshua’nın Kubrat Pulev’e karşı kemerlerini savunmak için ringe çıkmasını umuyor.

Hearn, bu maçı 2016’da Charles Martin’den ilk dünya şampiyonluğunu kazandığı O2 Arena ya da Manchester Arena’da yapabileceğinden umutlu olduğunu söyledi.

Sosyal mesafe önlemleri hala mevcut olsa bile, 20.000 kapasiteli mekanlarda 5.000-10.000 civarında bir kalabalığa izin verileceğini umuyor. Ve 70.000’den fazla kapasiteye sahip olan Cardiff Stadyumu’nda bu maç gerçekleşirse kalabalık biraz daha fazla olabilir.

Hearn, “Dün gece Bob Arum ile konuştum ve odak noktamız Pulev ve Joshua’nın karşılaşması” dedi.

“Burada son birkaç hafta içinde hareket ettikçe, Joshua ve Pulev için bir kalabalık bulabileceğimize gerçekten inanıyorum.”

Hearn, dört haneli bilet fiyatları ödeyerek Royal Albert Hall’da 1.000’e yakın sadece VIP kalabalığının önünde mücadeleyi sergileme olasılığını araştırıyor.

“Cardiff Stadyumu’na izin verilmezse, mutlu bir şekilde Manchester Arena’ya veya O2’ye gideceğiz. Joshua’nın orada dövüştüğünü görmek harika olurdu.”

Hearn ayrıca, Joshua-Tyson Fury maçı için müzakerelerin ilerlemesini beklediğini söyledi.

“Arum her şeyden sorumlu ve bu benim için sorun değil,” dedi Hearn.

“Dün gece gerçekten iyi bir sohbet yaptık, Joshua-Fury hakkında konuşarak, evet parayı nasıl paylaşacağımız konusunda anlaştık. Şimdi ilerlememiz gerekiyor, özellikle bu maçın nerede ve ne zaman olacağı konusunda.”

“Önümüzdeki ay bütün evrakları biraraya getireceğiz ve görüşmeleri bir sonuca bağlamak istiyoruz.”