Geçtiğimiz Eylül ayında, Otto Wallin, Tyson Fury’nin sağ gözünün üstünde ciddi bir şekilde 2 kesik oluşturmuştu.

Kesiklerin olduğu bölge çok köü kanıyordu. Maç durdurulabileceği için gergin anlar yaşandı, eğer maç dursaydı yumruk darbesiyle kesikler oluştuğu için Otto Wallin galip ilan edilecekti.

Ancak mücadelenin devam etmesine izin verildi ve Fury on iki tur sonunda kazanmayı başardı.

Gelecek Cumartesi Fury, WBC ağır siklet şampiyonu Deontay Wilder’a karşı Las Vegas’taki MGM Grand’da beklenen bir rövanşta karşılaşacak.

Wilder, Fury’nin son maçında oluşan kesik için orayı yeniden açmaya söz verdi.

“Sanırım herkes gibi kusurları olduğunu gösterdim,” dedi Wallin Sky Sports’a.

“Onlardan yararlanmak için doğru taktiklere ihtiyacınız var ve daha önce ringe çıktığınız kişilere karşı yaptığınız gibi Fury ile savaşamazsınız. Fury’nin daha önce böyle hatalar yaptığını sanmıyorum. Ona sorun olan bendim. Ben iyi bir boksörüm ve bu maça girmek için iyi bir oyun planımız vardı bu ona problemler yarattı.

“Analiz etmek çok zor, özellikle orada Wilder gibi büyük bir güç varken. Fury’nin birlikte çalışacak seçenekleri olduğunu ve bir rövanş için daha iyi adapte olabileceğini düşünüyorum. Wilder benim sebep olduğum kesiği tekrar açarsa cüzdanından bana ödeme yapması gerekir! “

Wilder Ve Fury Rövanş Maçı Saat Kaçta Hangi Kanalda?

Deontay Wilder ve Tyson Fury 23 Şubat pazar sabahı Türkiye saati ile 8:00 de başlayacak Dmax bu maçı canlı yayınlayacak.